Košík je prázdny
Kategória tovaru

Dettol náhradná náplň Uhorka 250ml


Dettol, antibakteriálne mydlo, s vylepšeným zložením.
Vaša cena 5,20
Vaša cena bez DPH 4,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Dettol, antibakteriálne mydlo, s vylepšeným zložením. Ničia 99,9% baktérií.

Dettol antibakteriálne mydlo je vhodné pre každodenné použitie. Dettol antibakteriálne mydlo ničí 99,9% baktérií a chráni proti širokej škále baktérií.

Dettol hygienické antibakteriálne mydlo pre starostlivosť o pokožku je obohatené zvlhčujúci zložkou. Dettol mydlo pomáha uchovávať prirodzenú vlhkosť pokožky a zabraňuje jej vysúšaniu. Obsahuje osvedčenú Dettol ochranu, ktorá jemne čistí a pomáha chrániť proti širokej škále baktérií. S príjemnou vôňou (originálne vôňou borovice) a pridanú zvlhčujúci zložkou pomáha uchovať pokožku hygienicky čistú a jemnú.

Preukázané účinok proti: Corynebacterium xerosis, E. coli, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Candida albicans, Vtáčia chrípka typu H1N1

Návod na použitie: Dettol hygienické antibakteriálne mydlo Fresh naneste na vlhkú pokožku a následne ruky dôkladne opláchnite vodou. Len na vonkajšie použitie!

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou. Pokiaľ podráždenie pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Pri požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Dettol hygienické antibakteriálne mydlo Fresh chráňte pred teplotami nad 30 ° C.