Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dobrá semená Petržlen vňaťový - Astra kučeravá 3g


ASTRA - silne kučeravá, výnosná listová petržlen pre celoročné úrodu vňate.
Vaša cena 1,80
Vaša cena bez DPH 1,50
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

P. crispum Nym. Ex AW Hill convar vulgare Danert / Petržlen vňaťový

Popis:

ASTRA - silne kučeravá, výnosná listová petržlen pre celoročné úrodu vňate. Bohato delené listy sú tmavo zelené, hodí sa pre priamy konzum, sušenie i mrazenie. Vňať po zrezaní intenzívne obrastá a zber možno po 8 - 10 týždňoch niekoľkokrát opakovať. Vysievať môžete celoročne, v letných mesiacoch je nutné zabezpečiť dostatok vlahy pre vzídení. Vegetačná doba z jarných a letných výsevov je 80 - 90 dní, z jesenných 150 - 180 dní.


Popis SK:
ASTRA - silne kučeravý, výnosný listový petržlen pre celoročne zber vňate. Bohatý delené listy ŠÚ námornícka zelenej, hodí sa na priamy konzum, na sušenie i mrazením. Vňať po zrezaný intenzívne obrastá a zber sa mozem po 8 - 10 týždňoch niekoľkokrát opakovať. Vysievať Moze celoročne, v letných mesiacoch je nutné zabezpečiť dostatok vlahy pre vzchádzanie. Vegetačných obdobím z jarných a letných posypový je 80 - 90 dní, z jesenných 150 - 180 dní.


Sortiment rady "Dobrá semená" je vybraný tak, aby dopĺňal a rozširoval ponuku semien o odrody, ktoré celkom iste stojí za vyskúšanie. Hlavným poslaním tejto rady je, aby to, čo z týchto "Dobrých semien" vyrastie, bolo naozaj DOBRÉ.