Košík je prázdny
Kategorie zboží

Dove mydlo tekuté Uhorka + Zelený čaj nn 500ml


Výťažky z uhorky dajú Vašej pokožke osviežujúci a chladivý pocit.Základem radu Dove Svieži dotyk sú výťažky z dvoch rastlín: jeho príjemná vôňa uvoľňuje napätie a stres pôsobí veľmi pozitívne má protizápalové účinky a potláča sčervenanie pokožky.
Vaša cena 4,40
Vaša cena bez DPH 3,67
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Výťažky z uhorky dajú Vašej pokožke osviežujúci a chladivý pocit.Základem radu Dove Svieži dotyk sú výťažky z dvoch rastlín: jeho príjemná vôňa uvoľňuje napätie a stres pôsobí veľmi pozitívne má protizápalové účinky a potláča sčervenanie pokožky.

Dezodoranty Dove poskytujú maximálnu ochranu proti poteniu. Zároveň vďaka výbornému hydratačnému systému ponúkajú ženám jemnú a účinnú starostlivosť o pokožku. Použitie dezodorantov Dove navodzuje pocit čistoty as príjemnou vôňou sa ženy cítia sebaisto a sviežo. Dezodoranty Dove ponúkajú tie najúčinnejšie látky obmedzujúce potenie, obsahujú 1/4 hydratačného krému, neobsahujú alkohol a nedráždi pokožku. Nový rad dezodorantov Dove zahŕňa niekoľko variantov aplikátorov tak, aby sme si mohli zvoliť presne ten výrobok, ktorý nám vyhovuje. Dermatologicky testované.

Aktívnym prístupom k životu žena septembra a robí tak svet krajším. Tým, že je spokojná sama so sebou, cíti sa lepšie a je sebavedomejší. Preto, aby sa mohla cítiť sviežo v každom okamihu, značka Dove vytvorila tri typy vôní. Každá žena si tak môže vybrať tú, ktorá ju najviac charakterizuje.

Fresh touch
Prvý z nich, fresh touch, je určená dievčatám a ženám, ktoré svojou sviežosť nachádzajú v pohybe a zdravom životnom štýle. Vôňa uhorky a zeleného čaju je skvele osvieži počas každej športovej aktivity. Môžu si vybrať sprchový gél, penu do kúpeľa, krémovú tabletu, tekuté mydlo s náhradnou náplňou, telové mlieko a dezodorant v spreji, tuhý dezodorant alebo roll-on.

cool
Druhý variant novej rady je chladivo svieža vôňa cool. Tvorí ju výťažky sviežej mäty a lekna. Táto nevšedná kombinácia poteší originálne dievčatá a ženy. Lekno je symbolom ženskosti a čistoty, a taká je aj žena, pre ktorú sa najviac hodí vône cool. Má rada všetko tvorivé a žije kultúrnym životom. Osviežiť sa vôňou cool môže žena vďaka sprchovému gélu a dvom typom deodorantov (sprej a roll-on).

Energize
Výrobky Energize vonia grapefruitom a citrónovou trávou. Ako už sám názov napovedá, osvieži predovšetkým prívalom energie, ktorá sa z vône uvoľňuje. Citrusové vône sú známe svojím vplyvom na dobrú náladu. Tento variant sa teda hodí pre dievča, ktorá sa rada baví v spoločnosti a život prežíva s úsmevom na perách. Produkty z variantu Energize sú sprchový gél, krémová tableta a tekuté mydlo s náhradnou náplňou, dezodorant v spreji a roll-on.