Vážení zákazníci, ďakujeme za vaše objednávky. Prosíme vás o trpezlivosť pri ich doručení, robíme všetko pre to, aby sme ich doručili do Vianoc. Venujte prosím pozornosť dátumu odoslania, ktoré je uvedené pri tovare. Ďakujeme, tím Vrabciak.sk

Kategória tovaru

Dr.Muller PanteHair šampón proti lupinám 200ml


PantheHair šampón proti lupinám obsahuje okrem 3% panthenolu aj efektívna koncentrácia dvoch aktívnych látok - klimbazolu a octopiroxu (piroctone olamine). Balenie obsahuje 200 ml. Dávkovanie a spôsob použitiaPoužitie: Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov, ale predovšetkým do pokožky hlavy do napenenia a nechajte aspoň chvíľu pôsobiť.
Predaj ukončený

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

PantheHair šampón proti lupinám obsahuje okrem 3% panthenolu aj efektívna koncentrácia dvoch aktívnych látok - klimbazolu a octopiroxu (piroctone olamine).

Balenie obsahuje 200 ml.

Dávkovanie a spôsob použitia

Použitie: Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov, ale predovšetkým do pokožky hlavy do napenenia a nechajte aspoň chvíľu pôsobiť. Potom vlasy dôkladne opláchnite.

Zloženie

Zloženie: Dexpanthenol 3%, Klimbazol 0,5%, Octopirox 0,5%.