Košík je prázdny
Kategorie zboží

Flextreme štartovacia súprava


Štartovacia sada FleXtreme ponúka všetko potrebné na zostavenie dráhy. Pomocou flexibilných koľajníc môžu deti zostavovať najbláznivejšie závodné dráhy.
Vaša cena 36,20
Vaša cena bez DPH 30,17
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Smoby FleXtreme je úplne nový herný svet , ktorý neobmedzuje detskú kreativitu. Pomocou flexibilných koľajníc môžu deti zostavovať najbláznivejšie závodné dráhy s poriadnym stúpaním, klesaním a divokými zákrutami a vyšantiť sa pri neuveriteľných kaskadérskych kúskoch na dráhe s výkonnými závodnými vozidlami FleXtreme.

Štartovacia sada FleXtreme ponúka všetko potrebné na zostavenie dráhy. Obsahuje 184 dielov dráhy v štyroch farbách (každá po 46 kusoch), výkonné pretekárske auto s vymeniteľnou kapotou (červená a modrá) a štart/cieľ koľajnici . Farebné dieliky dráhy môžete ľahko zostaviť a vytvoriť tak 4,4 m dlhú závodnú dráhu , ktorá je veľmi flexibilná, takže ju môžete postaviť alebo zavesiť kdekoľvek. Stolička, posteľ alebo stôl nie sú prekážkou.

Flexibilné koľaje

Vďaka svojmu špeciálnemu pohonu sa pretekárske auto nemôže prevrátiť a môže jazdiť dokonca aj hore nohami . Má vymeniteľnú karosériu, ktorú môžete kombinovať so všetkými ostatnými modelmi radu FleXtreme. Auto sa štartuje pomocou spínača štart/stop na zadnej strane a predné aj zadné svetlomety svietia , takže je možné vydať sa na vzrušujúcu nočnú jazdu. Dĺžka autíčka je 10 cm . Pohon na batérie, ktorou sú súčasťou balenia .

Autíčko na pohon

Špecifikácia

  • Značka: Smoby
  • Produktový rad: FleXtreme
  • Batéria: 3x 1,5V LR03
  • Vhodné pre deti: 4+
  • Hmotnosť balenia: 1,25 kg
  • Rozmery balenia: 42 x 32 x 7 cm