ATX zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ s výkonom 350 W.
| Vaša cena |
| Vaša cena bez DPH |
| Dostupnosť |
Skladom
> 5 ks
Odosielame
zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
ATX zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ s výkonom 350 W. Pre dlhodobo spoľahlivú prevádzku je zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120mm ventilátorom. Prívod energie je možné zastaviť pomocou vstavaného vypínača.
Technické parametre * Model: FSP350-51AAC * Formát: ATX * PFC: Aktívny PFC * Ventilátor: 120 mm * Rozmery: 140 x 150 x 86 mm * Frekvencia: 50-60Hz * Výkon: 350W * Certifikácia 80PLUS: 80PLUS Bron
Konektory:
- 1x 20+4 Pin MB
- 1x CPU 4 Pin
- 3x SATA
- 2x MOLEX
- 1x Floppy 4 Pin