Košík je prázdny
Kategorie zboží

Gél alpský na unavené svaly TOPVET 250ml


V tejto kompozícii je vo vysokej miere zastúpená jedľová, kosodrevinová a tymiánová silica.
Vaša cena 5,50
Vaša cena bez DPH 4,58
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

V tejto kompozícii je vo vysokej miere zastúpená jedľová, kosodrevinová a tymiánová silica. K masážam je gél vhodný ako pozáťažovej. Proantokyanidy v jedľové silici sa používajú na osviežujúci masáži na takzvané príznaky ťažkých nôh. Zmes bylín pôsobí stimulačne. Bylinky súčasne prekrvuje a čistí, čo má priaznivý vplyv na pokožku.

Návod na použitie: dôkladne vmasírujte na unavené svaly niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Zmes vykazuje mierny chladivý efekt. Prírodné aktívne látky môžu byť silným alergénom, doporučujeme preto pred plošným použitím prípravku najprv urobiť test kožnej dráždivosti.


Indikácie byliny:


  • pozáťažovej gél
  • na ťažké nohy
  • podpora pre uvoľnenie dýchania pri chrípke a prechladnutí
  • prekrvuje a čistí pokožku
  • jednoduchá a praktická aplikácia
  • bez predpisu
Kontraindikácie: Nie sú známe prípady nežiadúcich interakcií na lieky či potravinové doplnky. Sú žiadne obmedzenia v čase tehotenstva, alebo pri dojčení. Pri precitlivenosti na niektorú zložku prípravku použite ako podporný prostriedok šišak bajkalský.
Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Ingredients (INCI): Aqua, Glycerín, Abies Alba Needle Oil, Pinus Mugo pumilio Twig / Leaf Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Thymus Vulgaris Oil, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin