Košík je prázdny
Kategória tovaru

Kid Set FB detský set 2 v 1 variant 38539

Športový set vhodný pre deti vo veku 3+. Set zahŕňa malý gól s basketbalovým košom, dve lopty, siete a ručnú pumpičku.
Vaša cena 19,60
Vaša cena bez DPH 16,33

Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v piatok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

Podrobný popis

Športový set Merco Kid Set FB 2v1 je vytvorený pre tých najmenších športiakov a športiačky vo veku 3+ rokov. Vytvorte svojmu dieťaťu v izbe či na záhrade počas pár minút malú futbalovú bránku navyše s basketbalovým košom, aby už od malinka mohol(a) trénovať a získať hneď od začiatku kladný prístup k športu. Konštrukcia detského setu je vyrobená z ľahkého plastu, zloženie aj rozloženie trvá len pár minút. Po zložení má celý set rozmery (Š x V x H) 88 x 87 x 45 cm a váži iba 0,5 kg. Súčasťou setu je okrem samotnej konštrukcie aj gumová basketbalová loptička, futbalová loptička (priemer cca 12 cm), sieťka na bránku, sieťka na basketbalový kôš a malá ručná pumpička (dĺžka 16 cm). Urobte svoje malé ratolesti radosť a kúpte mu športový set Merco Kid Set FB 2v1. Rozmery balenia: 41 x 26 x 8 cm