Košík je prázdny
Kategória tovaru

Krajáčik s ušami 34cm 7,5l smalt BÍ


Krajáčik s uchami 34 cm, 7,5 l, smalt BÍ. priemer: 34 cm objem: 7,5 l farba: biela Smaltovaný riad značky BERYL nadväzuje na dlhoročnú českú tradíciu výrobu smaltovaných výrobkov.
Vaša cena 24,40
Vaša cena bez DPH 20,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo stredu

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Krajáčik s uchami 34 cm, 7,5 l, smalt BÍ.

priemer: 34 cm objem: 7,5 l farba: biela

Smaltovaný riad značky BERYL nadväzuje na dlhoročnú českú tradíciu výrobu smaltovaných výrobkov. Riad BERYL bol jedným z nosných výrobných programov spoločnosti SFINX a vyrábal sa po celé desaťročia. Vďaka tomu sa riad BERYL používal snáď vo všetkých domácnostiach na území Českej a Slovenskej republiky. Výroba riadu BERYL bola postupne utlmená, čo bola nepochybne veľká škoda, pretože tradične išlo o veľmi kvalitné výrobky, ktoré boli navyše veľmi dobre udržiavateľné a pre denné použitie veľmi praktické. Veľkou výhodou bola aj priaznivá cena tohto riadu a fakt, že svojmu majiteľovi či majiteľke dokázali pri slušnom zaobchádzaní slúžiť po celé desaťročia. V spolupráci s našimi osvedčenými dodávateľmi smaltovaných výrobkov na území Európy sme sa rozhodli túto značku oprášiť a vrátiť ju tam, kam si bezpochyby vrátiť zaslúži – do českých a slovenských domácností. Pri znovuzrodení radu BERYL sme využili naše dlhoročné znalosti získané výrobou smaltovaného riadu a využili ich, aby sme vám ponúkli kvalitné výrobky za prijateľnú cenu.

Kvalitné, smaltované, zarábacie misy boli ozdobou a praktickým pomocníkom už v dobách našich prababičiek. Naše krajáče vynikajú kvalitným a veľmi odolným bielym smaltom, ktorý vám pri rozumnom zaobchádzaní bude slúžiť dlhé desiatky rokov. Krajače majú ideálny tvar a sú vysoké. Príprava cesta, miešanie šalátov a pod. v nich, sú veľmi pohodlné a nehrozí, že by ste mali suroviny rozprášené/rozkvapkané po celej kuchyni.