LANBERG 19" FIXED SHELF 1U/483X300MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 25KG BLACK
Vaša cena 20,00
Vaša cena bez DPH 16,26
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
LANBERG 19" FIXED SHELF 1U/483X300MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 25KG BLACK Pevná polica 1U vhodná iba pre 19" nástenný držiak Lanberg a voľne stojace skrinky s hĺbkou 450 mm a 600 mm.
Vlastnosti:
  • Rozmery police: 483 x 300 mm,
  • Minimálna celková dĺžka police vrátane úchytov: 310 mm,
  • Maximálna celková dĺžka police vrátane úchytov: 470 mm,
  • Dĺžka rukoväte: 278 mm,
  • Vzdialenosť medzi stredmi štvorcových otvorov: 20 mm,
  • Maximálna vzdialenosť medzi stredmi 2 koncových otvorov na polici: 160 mm,