LANBERG RACKOVÁ SKRIŇA 10" NÁSTENNÁ 4U/280X310 PRE VLASTNÚ MONTÁŽ S KOVOVÝMI DVERAMI ČIERNA (PLOCHÉ BALENIE)
LANBERG RACKOVÁ SKRIŇA 10" NÁSTENNÁ 4U/280X310 PRE VLASTNÚ MONTÁŽ S KOVOVÝMI DVERAMI ČIERNA (PLOCHÉ BALENIE) Rad serverových stojanov Lanberg WF10 je moderné a odolné riešenie stojanov, ktoré sa dokonale hodia
Vaša cena 29,70
Vaša cena bez DPH 24,15
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Typ skrine: Montáž na stenu
Veľkosť: 10"
Výška ICT: 4 U
Typ zostavy: Samočinná montáž
Pracovná hĺbka: 238 mm
Typy predných dverí: Kov
Typ dverí: Jednolist
Maximálne statické zaťaženie: 20 kg
Výška slotu pre fanúšikov: 1
Počet zvislých koľajníc: 2
Termostat: Nie
LCD panel: Nie
Farba: Čierna
Farba RAL: RAL9004
Hodnotenie odolnosti proti poveternostným vplyvom: IP20
Hrúbka predných dverí: 1 mm
Hrúbka horného a spodného panelu: 1 mm
Hrúbka bočného panelu: 1 mm
Hrúbka montážnych líšt: 1.4 mm
Hrúbka rámu: 1.1 mm
Hrúbka ostatných prvkov: 1.1 mm
Hĺbka: 310 mm
Šírka: 280 mm
Výška: 247 mm