Kategória tovaru

Lucky John svietiaci Hama Stick 3,5" 9ks Ocean Pearl


Lucky John - Svietiaca gumová nástraha Tento model gumovej nástrahy od značky Lucky John je vyrobený z Lumino materiálu.
Vaša cena 6,60
Vaša cena bez DPH 5,37
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Lucky John - Svietiaca gumová nástraha Tento model gumovej nástrahy od značky Lucky John je vyrobený z Lumino materiálu. Po nasvietení vo vode krásne svieti, čo z nej robí pre ryby neprehliadnuteľnú nástrahu.

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že ide o neutrálnu nástrahu, ktorá ryby nijako zvlášť nedráždi. Opak je však pravdou! Zásadná je správna práca so špičkou prútu, ktorá nástrahe dodá život a vďaka pohybu chvostíka vyprovokuje rybu k útoku.

Mnoho rybárov si túto nástrahu obľúbilo a upravuje ju do rôznych tvarov, čo zvyšuje jej atraktivitu. Je ideálny na použitie v silne zarastených častiach revírov. Pre optimálne vedenie odporúčame použitie systému drop shot.


Výrobca/dovozca podľa nariadenia (EU) 2023/988
Lukáš Krása – LK Baits

Pardubická 1734, 535 01 Přelouč, CZ
Email: info@lkbaits.cz  Telefón: +420 733 359 542  URL: https://www.lkbaits.cz/kontakty/

Bezpečnostné informácie
Zoznam varovaní o bezpečnosti umelých návnad vychádza z požiadaviek nariadenia (EÚ) 2023/988 o všeobecnej bezpečnosti výrobkov (GPSR). 1. Upozornenie na ostrý okraj alebo háčik: Buďte opatrní, návnady môžu mať ostré hrany a háčiky. Chráňte sa pred náhodným kontaktom a poranením. 2. Riziko prehltnutia: Uchovávajte návnady mimo dosahu detí a zvierat. Malé časti môžu byť prehltnuté. 3. Použitie na určený účel: Používajte návnady iba na rybolov. Nepoužívajte ich na iné účely, napr. ako hračky. 4. Bezpečné skladovanie: Uchovávajte návnady na suchom a bezpečnom mieste, aby ste zabránili korózii a poškodeniu. 5. Ochrana očí: Pri hádzaní návnadou používajte ochranné okuliare, aby ste chránili oči pred náhodným nárazom. 6. Dávajte pozor na laná a háčiky: Buďte opatrní pri manipulácii s lanami a háčikmi. Existuje riziko zamotania alebo náhodného zachytenia. 7. Bezpečný rybolov: Dávajte pozor na svoje okolie pri rybolove, aby ste sa vyhli zachyteniu iných osôb alebo prekážkam. 8. Likvidácia: Použité alebo poškodené návnady likvidujte zodpovedne v súlade s miestnymi predpismi. 9. Materiál: Používajte iba podľa odporúčaní výrobcu.