Košík je prázdny
Kategorie zboží

Nutri Horse Chondro tbl 1 kg


Špeciálny kĺbovej doplnok s chondroitínom a glukosamínom pre kone v sypkej podobe.
Vaša cena 52,50
Vaša cena bez DPH 43,75
 
Dostupnosť skladom
viac ako 5 ks
odoslanie
streda 10.8.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Špeciálny kĺbovej doplnok s chondroitínom a glukosamínom pre kone v sypkej podobe.

Nutrihorse Chondro je doplnkové krmivo pre kone, obsahujúci všetky dôležité zložky potrebné pre zdravý pohyb vášho koňa.
Novo obsahuje kyselinu hyaluronovú (vo forme soli). Kyselina hyalurónová patrí medzi prirodzene sa vyskytujúce glykosaminoglykánová patriaci do skupiny chondroprotektív. Medzi jej základné funkcie patrí, vďaka svojim viskoelatickým vlastnostiam, viazať na seba vodu a slúžiť ako lubrikans a tlmič nárazov v kĺboch. Medzi ďalšie významné vlastnosti patrí redukcia degenerácia kĺbovej chrupavky pomocou modulácie zápalu (indukcia uvoľňovanie cytokínov a chemokiny).
Zložením (kolagénne hydrolyzát, chondroitín sulfát, glukosamín sulfát a hyaluronan sodný) sa radí NutriHorse Chondro medzi veľmi účinné preparáty na podporu kĺbovej činnosti.
Prípravok slúži k regenerácii a výstavbe kĺbových chrupaviek, kĺbových puzdier, väzov, šliach a spojivových tkanív. Chondroitín sulfát, glukosamín sulfát a želatínový hydrolyzát sa ľahko vstrebávajú a zabudovávajú do novo sa tvoriace alebo regenerujúce chrupavky, zvyšujú hydratáciu a elasticitu chrupavky a posilňujú jej mechanickú odolnosť. Glukosamín sulfát má protizápalové účinky a uľahčuje hojenie poškodených tkanív. Selén, mangán, meď, zinok a horčík sú v organickej forme.

Prípravok sa pridáva do bežnej kŕmnej dávky podľa návodu na dávkovanie.

Parametre

Určeno pro zvíře: Kůň