Košík je prázdny
Kategória tovaru

Patch kábel optický duplex LC-SC 50/125 5m MM


Optický Patch kábel MM je určený na prepojenie aktívnych zariadení, ako sú: HUB, media konvertor, pracovné stanice s pasívnymi ako sú: optický rozvádzač, optická vaňa.
Vaša cena 9,80
Vaša cena bez DPH 7,97
 
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Optický Patch kábel MM je určený na prepojenie aktívnych zariadení, ako sú: HUB, media konvertor, pracovné stanice s pasívnymi ako sú: optický rozvádzač, optická vaňa. Balenie obsahuje 5 m duplexného kábla typu 50/125 s konektormi LC-SC.

MM je viacvidové optické vlákno , ktoré je najčastejšie používané na komunikáciu na krátke vzdialenosti, ako napríklad vo vnútri budovy alebo areálu. Rýchlosť prenosu pri viacvidových linkách sa pohybuje okolo 10 Mbit/s až 10 Gbit/s na vzdialenosti do 600 metrov, čo je viac než dostačujúce pre väčšinu priestorov.

Parametre:

Prepojovací kábel: duplexný
Konektor: LC-SC
Typ kábla: 50 / 125
Dĺžka: 5 m
Typ optického kábla: MM