PLANET BSP-115PV-15A; Solárny napájací PoE+ switch s integrovaným MPPT regulátorom ponúka 5× RJ-45 10/100/1000 Base-T s PoE+ IEEE 802.3af/at (35 W/port), 120 W PoE budget, DIP switch a 1× SFP 100
Vaša cena 301,10
Vaša cena bez DPH 244,80
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok
Podrobný popis
PLANET BSP-115PV-15A
Solárny napájací PoE+ switch s integrovaným MPPT regulátorom ponúka 5× RJ-45 10/100/1000 Base-T s PoE+ IEEE 802.3af/at (35 W/port) , 120 W PoE budget, DIP switch a 1× SFP 100. LCD displej pre informácie o napájaní.
1× 6pin svorkovnica (odnímateľná), piny 1/2, 3/4 pre PV (fotovoltaické) panely + niektoré typy generátorov (vodné či veterné), piny 5/6 pre nabíjanie/vybíjanie batérie . PV vstup je kompatibilný s jednosmerným vstupom, ale nesmie byť pripojený súčasne so solárnym vstupom, aby nedošlo k poškodeniu zariadenia. K dispozícii je DIP switch na prednej strane, pomocou ktorého je možné konfigurovať PoE a VLAN . DIP switch na zadnej strane potom slúži na nastavenie typu a napätia batérie .
ESD ochrana do 4 kV (kontaktne), do 8 kV (vzduchom), senzor teploty (detekcia -20 až 100 °C), krytie IP30 (kovový kryt), bez ventilátorov (fanless), montáž na stenu alebo na stôl, prevádzková teplota -20 až +65 °C .
Solárny PoE switch, ktorý podporuje súčasné použitie solárneho (PV) a batériového napájania. Energia získaná zo solárneho panelu je ukladaná do akumulátora s napätím 12 alebo 24 V. Potom, keď solárne napájanie nie je k dispozícii, je batéria využitá na napájanie switcha a pripojených zariadení.
Správa akumulátorov/batérií:
  • Podporuje lítiové (Lithium, Li-Fe) a olovené batérie (Lead-acid, Pb), možnosť voľby
  • Vstupné napájanie (PV IN): min. napätie 20–27 V DC (12V batéria), 32–45 V DC (24V batéria), max. prúd 15 A, výkon do 405 W (pre 12V batériu, 675 W pre 24V batériu)
  • Jednoduchá diagnostika prevádzkového stavu systému pomocou LED indikátora
  • Aktuálny stav využitia batérie
  • Regulátor nabíjania MPPT (Maximum Power Point Tracking)
  • Nadprúdová ochrana a ochrana proti prepólovaniu (pre batériu a nabíjacie elektródy)
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Fyzické vlastnosti:
Porty: 5× RJ-45 10/100/1000 Base-T s PoE+ IEEE 802.3af/at, 1× SFP Base-X
Pamäť: 2K MAC adries, 2,5 Mb buffer
Priepustnosť: zbernica 12 Gbps, prevádzkovo 8,92 Mpps (64B)
Prevedenie: desktop, na stenu
Napájanie (switche): cez fotovoltaické panely (DC 20–45 V) alebo z batérie (DC 12/24 V), celkový príkon do 140 W (plné zaťaženie s PoE napájaním)
Požiadavky na napájanie:
Solárny panel: 20–27 V DC (12V batéria), 32–45 V DC (24V batéria)
Batérie: 12/24 V, lítiové (Lithium, Li-Fe) a olovené batérie (Lead-acid, Pb)
Výstupné napájanie: 5× PoE+ RJ-45, 6pin svorkovnica (2× vstup pre PV panel, 1× napájací vstup/výstup pre 12/24V batériu)
Ochrana: ESD do 4 kV kontaktne, 8 kV vzduchom (ethernet)
Prevádzková teplota: -20 až +65 °C
Rozmery: 197 × 142 × 34 mm
Hmotnosť: 820 g
PoE funkcie:
Celkový napájací výkon: až 120 W, 802.3af/at
Počet injektorov: 5× až 35 W