Košík je prázdny
Kategorie zboží

Postrek BROS 007 na mravce a lezúci hmyz 500ml


Tekutý prípravok s mikrokapsulami na okamžité použitie na likvidáciu mravcov v domácnosti, na terasách, príjazdových cestách a pod.
Vaša cena 4,00
Vaša cena bez DPH 3,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
utorok 29.9.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Účinná látka: cyfenothrin 0,1%

Popis a pôsobenie:
Tekutý prípravok s mikrokapsulami na okamžité použitie na likvidáciu mravcov v domácnosti, na terasách, príjazdových cestách atď. Vďaka inovatívnej forme prípravku - vo forme mikrokapsúl - sa účinná látka uvoľňuje postupne. Produkt sa aktivuje po 3-4 hodinách po aplikácii a je účinný najmenej 14 dní. Keď sa hmyz dostane do priameho kontaktu s prípravkom, mikrokapsule sa prilepí na jeho telo a tým sa prepraví do hniezda alebo na iné druhy hmyzu, ktorý neprišiel do priameho kontaktu s prípravkom. Tento mechanizmus fungovania (tzv. Domino efekt) umožňuje eliminovať celú populáciu hmyzu.

dávkovanie:
Zo vzdialenosti 20-30 cm navlhčite povrch rovnomerným nastriekaním (dávka cca 50 ml / m 2). Používajte predovšetkým na miestach, kde hmyz hniezdia a konzumuje potravu, a tiež na praskliny a trhliny (napr. V blízkosti potrubia alebo soklov). Na pórovité povrchy striekajte, kým povrch nie je dôkladne navlhčený (dávka cca 75 ml / m 2).


# mravec