Košík je prázdny
Kategorie zboží

Roboran Chondro 6 pre psov 60tbl


Roboran Chondro 6 predstavuje vícestupňovovou kĺbovú výživu novej generácie.
Vaša cena 22,40
Vaša cena bez DPH 18,67
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie zajtra

Podrobný popis

Roboran Chondro 6 predstavuje vícestupňovovou kĺbovú výživu novej generácie. Prípravok slúži pre podporu a regeneráciu kĺbovej chrupavky, k výžive kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti. Má výrazný protizápalový účinok. Toto chondroprotektívum je vhodné pre všetky vekové aj váhové kategórie psov.

Vysoko účinná kombinácia látok umožňuje účelné použitie ako súčasť liečby pohybového aparátu i ako prevencia u psov športových a pracovných. Hlavné účinné zložky tvoria extrakt zo žraločej chrupavky, novozélandské zelené mušle, hyaluronát sodný, kolagén II typu, methylsulfonylmethan a extrakt z kurkumovník.

Toto zloženie zaisťuje veľmi účinnú kombináciu chondroitínsulfátu, glukózamínsulfátu, omega-3 mastných kyselín, hyaluronátu sodného a kolagénu ako hlavných stavebných zložiek spojivových tkanív. Prítomnosť methylsulfonylmethan a polyfenolov z kurkumovník zabezpečuje protizápalový a antioxidačný účinok. Doplnenie selénu v organickej väzbe, vitamínu C a E dáva istotu prítomnosti dostatočného množstva týchto látok s významnou funkciou v metabolizme spojivového tkaniva.

Kedy je vhodné užívať:

po úrazoch, pri zápaloch kĺbov a svalov, pri bolestiach veľkých kĺbov a chrbtice, pri nadmernom zaťažovaní pohybového aparátu (športujúcich psi alebo psi s nadváhou), pri opotrebovaní pohybového systému vekom, u zvierat s vrodenými odchýlkami vo vývoji kĺbov

Ako dlho a ako často užívať:

Roboran Chondro 6 je vhodné podávať minimálne po dobu 2 mesiacov. Pri ťažkom poškodení pohybového aparátu au starých psov je vhodné kontinuálne podávanie. Tablety sa podávajú denne podľa odporúčaného dávkovania priamo do tlamy, kde unikátna technológia zabezpečuje minimálnu lepivosť tablety. V prípravkoch nie sú použité syntetické ochucovadlá. Tablety obsahujú prírodné extrakty z morských živočíchov s rybie vôňou, psy ho veľmi dobre prijímajú priamo z ruky ako maškrtu.

dávkovanie:

Váha psa v kg Iniciačná dávka v tbl Udržiavacia dávka v tbl
1-5 1 1/2
5-10 1,5 1
10-25 2,5 1,5
25-45 3,5 2
45 a viac 5 2-3


Parametre

Určeno pro zvíře: Pes