Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Melón vodný - Sugar Baby zelený 0,6g


Veľmi skorá odroda, plody váži 3-5 kg, sú tmavo zelené s proužkama.Du Żnin je červená, veľmi sladká.
Vaša cena 1,30
Vaša cena bez DPH 1,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Melón vodný / Citrullus lanatus (Thumb.) Mantsum et Nakai

Popis:

Plodina s vysokými nárokmi na teplo, citlivá na kolísanie teplôt, dlhšie trvajúci dažďa a vetry. Vyžaduje ľahšie, záhrevné humózne pôdy, dobre zásobené živinami. Pestujeme ho v najteplejších oblastiach, výhodné je mulčovanie pôdy fóliou. Vysádzame od polovice mája z predpestované sadby do sponu 90-120 × 40-50 cm. Zavlažujeme väčšími dávkami vody. Od polovice augusta nezalievame, nadbytok vody spôsobuje praskanie plodov.


HTS: 30 g
V 1 g: 30 - 35 semien

Spôn: 90 - 120 x 40 - 50 cm
Výsev: koniec marca - apríl

Výsadba: koniec mája - začiatok júna

Úroda: august - začiatok septembra


odroda:

SUGAR BABY (kód 2106) - veľmi skorá odroda vodného melónu s vegetačnou dobou 75 - 80 dní. Plody váži 3 - 5 kg, sú pevné, s tmavo zelenú prúžkovanou pokožkou. Dužina je sýto červená, pomerne pevná, veľmi sladká.Melón vodný: SUGAR BABY (Citrulus lanatus (Thumb.) Mantsum et Nakai / Dyna červená)

Popis:
Veľmi skorá odroda vodného melónu s vegetačnou dobou 75-80 dní. Plody váži 3-5 kg, sú pevné, s tmavo zelenú prúžkovanou pokožkou. Dužina je sýto červená, pomerne pevná, veľmi sladká.

Plodina s vysokými nárokmi na teplo, citlivá na kolísanie teplôt, dlhšie trvajúci dažďa a vetry. Vyžaduje ľahšie, záhrevné humózne pôdy, dobre zásobené živinami.Pěstujeme ho v najteplejších oblastiach, výhodné je mulčovanie pôdy folií.Vysazujeme v polovici mája z predpestované sadby do sponu 90-120 x 40-50 cm. Zavlažujeme väčšími dávkami vody.

hnojenie:
  • N 100 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 120 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Meloun vodní

Odrůda: SUGAR BABY

Typ: Zelenina