Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Rajčiak kolíkový - Toro F1 45s


Veľmi skorý hybrid s vysokým výnosom rýchlo zrejúcich plodov. Vyniká pr dovšetkým pri pestovaní vo voľnej pôde.
Vaša cena 2,40
Vaša cena bez DPH 2,00
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Lycopersicon esculentum Mill. / Paradajka

Popis:

Paradajky sú náročnou kultúrou vyžadujúce starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme maštaľným hnojom. Pri predpestovanie sadby vykonávame výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykurovaných rýchliteľovi vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2. Kolíkový odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z úžľabia listov. Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčší potreba vody nastáva

v čase tvorby plodov, menšia potreba vody je pri dozrievanie plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sme znížili nebezpečenstvo praskaniu plodov. Výhodná je zálievka podmokom.


HTS: 3,2 g
V 1 g: 311 semien
Výsev: marec - apríl

Úroda: jún - október

odroda:

TORO F1 - veľmi skorý hybrid poskytujúce vysoký výnos rýchlo zrejúcich, v tvare i veľkosti vyrovnaných plodov s hmotnosťou 80 - 100 g. V tomto hybride bola spojená skorosť odrody Stupické s výnosom a kvalitou plodov Slávy Porýnia. Vyniká predovšetkým pri pestovaní vo voľnej pôde.Rajčiak kolíkový: TORO F1 (Lycopersicon esculentum Mill./Rajčiak kolíkový)

Popis:
Veľmi skorý hybrid poskytujúce vysoký výnos rýchlo zrejúcich, v tvare i veľkosti vyrovnaných plodov. V tomto hybridu došlo vlastne k spojeniu skorosti odrody Stupické s výnosom a kvalitou plodov Slávy Porýnia. Vyniká predovšetkým pri pestovaní vo voľnej pôde.

Paradajky sú náročnou kultúrou vyžadujúce starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme maštaľným hnojom. Pri predpestovanie sadby vykonávame výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykurovaných rýchliteľovi vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m 2.
Kolíkový odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z úžľabia listov.
Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčší potreba vody nastáva v čase tvorby plodov, menšia potreba vody je pri dozrievanie plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sme znížili nebezpečenstvo praskaniu plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

hnojenie:
  • N 120 kg N / ha
  • P 100 kg P2O5 / ha
  • K 130 kg K 2O / ha


Parametre

Druh: Rajče tyčkové

Odrůda: TORO F1

Typ: Zelenina