Košík je prázdny
Kategorie zboží

Semo Žerucha záhradná - Dánska, celoročné 6g


Jemná listová zelenina vhodná na rýchlenie, sejeme na povrch substrátu / vata / a nezasypáváme, nehnojíme.
Vaša cena 1,10
Vaša cena bez DPH 0,92
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 3.4.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Marhuľa / Lepidum sativum L.

Popis:
DÁNSKO - jemná listová zelenina vhodná hlavne na rýchlenie v zimnom a jarnom období. Zberáme mladé rastlinky vysoké 4 - 6 cm. Vysievame nahusto do kvetináčov, misiek či iných pestovateľských nádob. Sejeme na povrch substrátu a nezasypáváme. Výborným rastovým substrátom je buničitá vata. Udržujeme primeranú vlhkosť a teplotu 15 - 18 ° C. Nehnojíme. Zberáme 7 - 14 dní od výsevu odrezávaním celých rastlín tesne nad povrchom substrátu. Z 1 m2 pestovateľskej plochy získame 0,3 - 0,4 kg zelenej hmoty.


HTS: 1 - 1,5 g

V 1 g: 430 semien
Výsev: január - december

Úroda: január - decemberMarhuľa: PLAIN - BIO osivo (Lepidum sativum / Žerucha SIATECH)

Popis:
Jemná listová zelenina vhodná hlavne na rýchlenie v zimnom a jarnom období. Zberáme mladé rastlinky vysoké 4 - 6 cm. Vysievame na husto do kvetináčov, misiek či iných pestovateľských nádob. Sejeme na povrch substrátu a nezasypáváme. Výborným rastovým substrátom je buničitá vata. Udržujeme primeranú vlhkosť a teplotu 15 - 18 ° C. Nehnojíme. Zberáme 7 - 14 dní od výsevu odrezávaním celých rastlín tesne nad povrchom substrátu. Z 1 m2 pestovateľskej plochy získame 0,3 - 0,4 kg zelenej hmoty.
Toto BIO osivo bolo vyprodukovaných podľa štandardov biologickej produkcie a je určené pre ekologické poľnohospodárstvo. Semená nebola chemicky ošetrená v priebehu pestovania, zberu ani následného spracovania.

Jemná listová zelenina vhodná hlavne na rýchlenie v zimnom a jarnom období. Zberáme mladé rastlinky vysoké 4 - 6 cm. Vysievame na husto do kvetináčov, misiek či iných pestovateľských nádob. Sejeme na povrch substrátu a nezasypáváme. Výborným rastovým substrátom je buničitá vata. Udržujeme primeranú vlhkosť a teplotu 15 - 18 ° C. Nehnojíme. Zberáme 7 - 14 dní od výsevu odrezávaním celých rastlín tesne nad povrchom substrátu. Z 1 m 2 pestovateľskej plochy získame 0,3 - 0,4 kg zelenej hmoty.


Parametre

Druh: Řeřicha zahradní

Odrůda: PLAIN - BIO osivo

Typ: Zelenina