Košík je prázdny
Kategorie zboží

Sera Raffy Vital Nature - plaz 250 ml


Sera Raffy Vital Nature je základné krmivo bez farbív a konzervačných látok.
Vaša cena 7,30
Vaša cena bez DPH 6,08
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Sera Raffy Vital Nature je základné krmivo bez farbív a konzervačných látok. Obsahuje šetrne vyrábané tyčinky a bylinné tablety pre suchozemské korytnačky a všetky ostatné bylinožravé plazy.
Zmes rôznych bylín, rias a zelenín je výborne akceptovaná. Vyvážené zloženie podobné prírode je bohaté na vlákninu, vitamíny a minerály. Pre optimálne pokrytie potreby obsahuje aj vhodne malé množstvo kvalitné bielkoviny a omega mastné kyseliny pre optimálne pokrytie potreby. Táto vyvážená zmes posilňuje imunitu a podporuje zdravý rast kostí a panciera.

Návod na použitie: Kŕmte denne striedmo. Krmivo je možné podávať suché alebo zvlhčené vodou ako medziprodukt alebo ho miešať s čerstvým jedlom (napr. Rímsky šalát, púpava, žihľava).

Zloženie: pšeničná múka, kukuričný škrob, byliny, lucerna, morské riasy, pšeničný lepok, žihľavy, pivné kvasnice, karotén, petržlen, spirulina, paprika, cukor, repkový olej, špenát, Mannan-oligosacharid, slávka zelenoústa, riasy Haematococcus, cesnak.

Analytické zložky: bielkoviny 14,2%, tuky 1,7%, vláknina 11,1%, vlhkosť 5,3%, popol 7,5%, Ca 1,4%, P 0,5%.

Doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: vit. A 24.000 IU / kg, vit. D 3 1.200 IU / kg, vit. E (D, L-α-tocoferyl acetát) 48 mg / kg, vit. B 1 24 mg / kg, vit. B 2 72 mg / kg, stab. vit. C (L-askorbyl monofosfát) 440 mg / kg.


Parametre

Určeno pro zvíře: Akva, tera