SilverStone SST-RMS06-22 Slide Rails
"SilverStone RMS06-22 - 22" posuvná koľajnica pre rackmount šasi SilverStone RMS06-22 je vysoko kvalitná teleskopická koľajnica pre rackmount šasi s guličkovými ložiskami, navrhnutá pre profesionálne nasadenie …
Vaša cena 95,70
Vaša cena bez DPH 77,80
Dostupnosť Skladom 2 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
"SilverStone RMS06-22 – 22” posuvná koľajnica pre rackmount šasi
SilverStone RMS06-22 je vysoko kvalitná teleskopická koľajnica pre rackmount šasi s guličkovými ložiskami, navrhnutá pre profesionálne nasadenie v serverovniach a dátových centrách. Vďaka robustnej konštrukcii zo zinkovanej ocele (SPCC) a nosnosti až 45 kg je ideálnou voľbou pre 4U skrine široké 430 mm. Precízne spracovaná vodiaca lišta s predvŕtanými montážnymi otvormi zaisťuje jednoduchú inštaláciu a spoľahlivé vysunutie šasi pri údržbe.
HLAVNÉ VLASTNOSTI
  • Určené pre 430mm široké rackmount šasi (napr. SilverStone RM41, RM43, RM45)
  • Dĺžka koľajnice 22"" (570 mm)
  • Hladké a presné vysúvanie vďaka ložiskám
  • Pevná konštrukcia z galvanizovanej SPCC ocele
  • Maximálne zaťaženie až 45 kg
  • Rýchla a jednoduchá montáž vďaka presným predvŕtaným otvorom
    ________________________________________
    TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
  • Model: SST-RMS06-22
  • Materiál: SPCC oceľ so zinkovým povrchom
  • Maximálna nosnosť: 45 kg
  • Čistá hmotnosť: 2,2 kg
    Rozmery:
  • 570 mm (šírka) × 45 mm (výška) × 24 mm (hĺbka)