Solarmi DS240S-130DC zvodič prepätia, 180Vdc, 50A, CE
Vaša cena 40,30
Vaša cena bez DPH 32,76
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v utorok
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Xtend Solarmi DS240S-130DC
Vlastnosti:
  • Kompaktný 2-pólový zvodič prepätia typu 2
  • Bezpečné odpojovacie zariadenie
  • Ochrana proti priečnemu aj pozdĺžnemu prepätiu
  • Modulárna štruktúra (základový diel a výmenný modul)
  • Šírka iba 18 mm, šetrí miesto v rozvádzači
  • Diaľková signalizácia stavu štandardne
  • Spĺňa normy IEC 61643-1 a EN 61643-11
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Menovité napätie (Un): 130 V
Max. prípustné prevádzkové napätie (Uc): 180 V
Max. prevádzkový prúd (IL): 50 A
Medzný zvodový prúd Imax (8/20 µs): 40 kA
Menovitý zvodový prúd ľan (8/20 µs): 20 kA
Krytie: IP20
Prevádzková teplota: -40 až +85 °C