SOLIGHT PA28PD20 cestovný adaptér UK
Cestovný adaptér SOLIGHT PA28PD20 Pre obyvateľov Európy, ktorí navštevujú Anglicko a krajiny so štandardom UK, zásuvky typu G Schuko uzemnenie zásuvky, použiteľné pre univerzálne zástrčky, max. 7A integrovaný USB …
Vaša cena 26,20
Vaša cena bez DPH 21,30
Dostupnosť Skladom 2 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Cestovný adaptér SOLIGHT PA28PD20
Pre obyvateľov Európy, ktorí navštevujú Anglicko a krajiny so štandardom UK, zásuvky typ G Schuko uzemnenie zásuvky, použiteľné pre univerzálne vidlice, max. 7A integrovaná USB A+C rýchlonabíjačka 20W PD vymeniteľná poistka T 7A na ochranu proti preťaženiu pripojeným spotrebičom
USB nabíjačka USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A, 18W USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W PD pri súčasnom nabíjaní USB A+C je nabíjací výkon 5V / 3A, max. 15W 100V - 250V / max. 7A, max. 1610W / 230V