SOLIGHT PA48PD65 cestovný adaptér 65W
Cestovný adaptér univerzálny Solight PA48PD65 Pre 220 krajín sveta a USB PD nabíjačkou, max. 2,5A Integrovaný USB nabíjací adaptér PD spotrebiče z UK, USA, Austrálie, Japonska, Švajčiarska, Talianska či Brazílie …
Vaša cena 67,00
Vaša cena bez DPH 54,47
Dostupnosť Skladom 2 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Cestovný adaptér univerzálny Solight PA48PD65
Pre 220 krajín sveta a USB PD nabíjačkou, max. 2,5 A Integrovaný USB nabíjací adaptér PD spotrebiče z UK, USA, Austrálie, Japonska, Švajčiarska, Talianska či Brazílie pripojí do európskych i ostatných zásuviek sveta iba ako uzemnené vidlice prívodných káblov ochranné detské poistky v zásuvke
USB nabíjačka USB-C: PD 65 W, 5 V - 15 V/ 3 A, 20 V / 3,25 A – nabíja aj notebooky USB-A: 7,5 W, 5 V / max. 1,5 A pri súčasnom nabíjaní USB A+C je nabíjací výkon max. 65 W (5 W + 60 W) AC 100 V - 250 V / max. 2,5 A max. 300 W / 120 V, max. 575 W / 230 V vymeniteľná poistka 2,5 A na ochranu proti preťaženiu pripojeným spotrebičom