Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey AIR ROCKER Hojdacia sieť do 100 kg, šedo-zelená


Hojdacia sieť Spokey AIR ROCKER: - vyrobená zo zmesi bavlny a polyesteru; - je mimoriadne pohodlná a veľká (200 x 120 cm); - poskytuje pohodlný odpočinok vonku; Relax na čerstvom vzduchu?
Vaša cena 26,30
Vaša cena bez DPH 21,92
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Turistická hojdacia sieť Spokey AIR ROCKER:
- poskytne vám pohodlný odpočinok počas trekkingu či kempovania,
- vyrobená zo silného a priedušného materiálu, ktorý prepúšťa vzduch a odvádza vlhkosť,
- je veľká (200 x 120 cm), pohodlná a ľahko sa dá zabaliť do priloženého obalu, vďaka čomu zmenšíte jej rozmery na minimum (po zložení má rozmery 51 x 16 x 14 cm),
- vďaka pripevňovacím karabínkam a pásikom, zostáva po celú dobu riadne pripevnená a napnutá.

Plánujete nocľah počas túry? Vezmite si so sebou turistickú hojdaciu sieť Spokey AIR ROCKER a užite si pokojný spánok! AIR ROCKER má veľké rozmery 200 x 120 cm, je vyrobená z priedušného a odolného materiálu - polycottonu. Vďaka tomu zaisťuje maximálne pohodlie počas odpočinku a optimálnu podporu tela. Navyše sa dá ľahko zabaliť do priloženého obalu, vďaka čomu zmenšíte jej rozmery na minimum. Po zložení nezaberá veľa miesta a zmestí sa do každého batohu. Vďaka pútku sa dá ľahko pripnúť aj zvnútra batohu.

Odolná, ľahká a kompaktná turistická hamaka
Outdoorová hojdacia sieť Spokey AIR ROCKER je vyrobená pre tých, ktorí plánujú prespať vonku. Skvele sa osvedčí ako počas kempovania, tak aj počas odpočinku doma na záhrade. Perfektne sa prispôsobí telu a zároveň je veľmi stabilná. Po rozložení a pripevnení k stromu pomocou karabín a popruhov, ktoré sú súčasťou balenia, získate pohodlné a stabilné miesto na odpočinok.

Vyrobená z priedušného materiálu
AIR ROCKER je neuveriteľne ľahká a odolná trekingová hojdacia sieť vyrobená z pevného a priedušného materiálu. Polycotton v sebe kombinuje tie najlepšie vlastnosti prírodnej bavlny a polyesteru - zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu, je priedušný a neelektrizuje. Skvele odvádza vlhkosť, nekrčí sa, a navyše sa veľmi ľahko čistí! Vďaka použitým moderným technológiám je vonkajšia hamaka Spokey AIR ROCKER ľahká, pohodlná, praktická a nenáročná na údržbu. Jej maximálna nosnosť je 100 kg.

Parametre:
materiál: polycotton (zmes polyesteru a bavlny)
rozmer: 200 x 120 cm
rozmer po zložení: 51 x 16 x 14 cm
maximálna hm. používateľa: 100 kg

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 25 ks/kartón
možný predaj po 1 ks