Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey CUDDLY 2v1 Detský cestovný vankúšik a plyšová hračka v jednom, hrošík


Detský cestovný vankúšik Spokey CUDDLY 2v1 sa skvele osvedčí pri dlhých cestách alebo po zbalení ako detská hračka.
Vaša cena 18,60
Vaša cena bez DPH 15,50
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Detský cestovný vankúšik Spokey CUDDLY:
- to je 2v1 - pohodlný cestovný vankúšik, ktorý je možné premeniť na roztomilú plyšovú hračku,
- skvele sa osvedčí počas cestovania a odpočinku, pretože poskytuje optimálnu oporu pre hlavu a krk dieťaťa,
- je vyrobený z veľmi príjemného na dotyk, mäkkého a hrejivého plyšu,
- je vyplnený polystyrénovými guličkami, vďaka čomu ho nie je potrebné nafukovať.

Detský vankúšik 2v1 Spokey CUDDLY je dokonalým cestovným parťákom pre najmenších cestovateľov počas dlhých ciest autom, autobusom, lietadlom, ale pri rôznych výletoch, pikniciach, kempovaní či chvíľach relaxácie! A navyše, ak neplánujete žiadnu dlhú cestu, môžete vankúšik ľahko a rýchlo premeniť na plyšového dinosaura.

Pohodlie na cestách
Cestovný vankúšik Spokey CUDDLY 2v1 bol vyrobený s ohľadom na tých najmenších cestovateľov. Vďaka krásnemu dizajnu a pestrým farbám sa s ním deti nebudú chcieť rozlúčiť! Skvele sa osvedčí ako počas dlhého cestovania, tak aj počas odpočinku doma alebo na záhrade – ergonomický tvar vankúšika poskytuje optimálnu oporu pre krk a hlavu. Vankúšik a plyšová hračka v jednom Spokey CUDDLY je vyrobený zo 100% veľmi príjemného na dotyk, mäkkého a hrejivého plyšu vyplneného polystyrénovými guličkami. Vďaka tejto výplni nie je potrebné vankúšik nafukovať.

Vankúšik a plyšová hračka v jednom!
Vankúšik Spokey CUDDLY je tým najlepším riešením nielen pre výlety s deťmi, ale aj počas zábavy doma. V mnohých situáciách sa ukáže ako nenahraditeľný – nielen pri odpočinku, cestovaní autom alebo lietadlom. A to všetko preto, lebo sa jedná o jedinečný cestovný vankúšik, ktorý je zároveň aj plyšovou hračkou! Stačí len pár sekúnd, a cestovný vankúšik sa premení na plyšového dinosaura. Je to darček, o ktorom snívajú tí najmenších cestovateľov! Pestré farby a jedinečný tvar plyšovej hračky upúta pozornosť každého dieťaťa.

Bezpečnosť pre najmenších
CUDDLY je funkčný cestovný vankúšik, ktorý podopiera krk a hlavu dieťaťa pri nepríjemných vibráciách a otrasoch, ktoré môžu vznikať pri jazde autom či autobusom po nerovnom povrchu, alebo počas turbulencií pri cestovaní lietadlom. S ním si môžete byť istí bezpečným a bezstarostným spánkom vášho dieťaťa počas cestovania.

Parametre:
vonkajší materiál: 100% polyesterový plyš
výplň: 100% polystyrénové guličky
rozmery: 30 x 30 cm
hmotnosť: 190 g
v súlade s normou: EN 71-1, 71-2, 71-3

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 24 ks/kartón
možný predaj po 1 ks