Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey FISH Pennyboard so svietiacimi LED kolieskami, žltý


Pennyboard so svietiacimi LED kolieskami; Parametre: rozmer: 56 x 15 cm; materiál: PP (diamantový vzor, jednofarebný); truck: 3,25 palca, hliníkový, bez farby; kolieska: PU, 60 x 45 mm; tvrdosť koliesok:...
Vaša cena 23,80
Vaša cena bez DPH 19,83
 
Dostupnosť Skladom 3 ks
Odosielame zajtra

Podrobný popis


Pennyboard Spokey FISH:

- vybavený veľmi kvalitnými ložiskami ABEC5 Carbon , ktoré sú odolné voči extrémne vysokému zaťaženiu
- odolné PU kolieska s LED diódami – trením ložísk dochádza k vzniku elektrického náboja, vďaka čomu kolieska svietia
- odolná jednofarebná PP plastová doska

Hľadáte malý, ľahký a praktický dopravný prostriedok do mesta? Stavte na pennyboard Spokey FISH, ktorý bol vyrobený pre užívateľov, ktorí ocenia malé rozmery a nízku hmotnosť pennyboardu. Model FISH je vybavený veľmi kvalitnými ložiskami ABEC5 a PU kolieskami o rozmere 60 x 45 mm s tvrdosťou 90A.

Ideálne do mesta

Doska pennyboardu Spokey FISH je vyrobená z odolného polypropylénu, vďaka čomu má pennyboard veľmi nízku hmotnosť - 2,1 kg . Vďaka svojim veľmi kompaktným rozmerom 56 x 15 cm a veľmi nízkej hmotnosti sa model FISH skvele osvedčí ako dopravný prostriedok po meste. Vysoko kvalitné ložiská ABEC-5 Carbon zaisťujú hladký pohyb a umožňujú dosiahnuť vysoké rýchlosti.

Ešte viac zábavy so svietiacimi kolieskami

Kolieska pennyboardu Spokey FISH s tvrdosťou 90A sú vyrobené z pružného a odolného polyuretánu (PU), ktorý vám umožní užiť si jazdu na rôznych typoch povrchu. To však nie sú ich jediné výhody! Vďaka svietiacim kolieskam si užijete ešte viac zábavy! Nielenže dobre tlmí vibrácie vznikajúce jazdou po nerovnom povrchu, ale tiež priťahujem pozornosť .

Vždy po ruke

Vďaka svojim malým rozmerom a nízkej hmotnosti si môžete pennyboard Spokey FISH vziať kamkoľvek so sebou! Je veľmi kompaktný, nezaberá veľa miesta , takže sa ľahko zmestí do kufra, výťahu, autobusu či dokonca aj do batohu. Nič vám nebráni v tom, zabaliť si skateboard do batohu a vziať si ho so sebou na dovolenku k moru, kde určite spestrí nejeden deň odpočinku.

Parametre:
materiál: PP, diamantový vzor, jednofarebný
rozmer: 56 x 15 cm
truck: 3,25", hliníkový, bez farby
kolieska: 90A PU, 60 x 45 mm
ložiská: ABEC5 Carbon
hmotnosť: 1,7 kg
maximálna hmotnosť užívateľa: 100 kg
norma EN 13613

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 8 ks/kartón
možný predaj po 1 ks