Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey PUMPTRACK Juniorská cyklistická BMX prilba IN-MOLD, 48-54 cm, modrá


Juniorská cyklistická BMX prilba IN-MOLD Spokey PUMPTRACK: - vytvorená pre ochranu hlavy počas jazdy na bicykli, BMX, skateboarde, kolobežke, alebo na kolieskových korčuliach - váži iba 300 g - je …
Vaša cena 42,40
Vaša cena bez DPH 35,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Juniorská cyklistická BMX prilba IN-MOLD Spokey PUMPTRACK:

- vytvorená pre ochranu hlavy počas jazdy na bicykli, BMX, skateboarde, kolobežke, alebo na kolieskových korčuliach
- váži iba 300 g - je ultraľahká a nepredstavuje žiadnu zbytočnú záťaž
-
vnútorná vrstva je vyrobená z EPS peny , ktorá nielenže absorbuje silu nárazu pri páde , ale tiež dobre absorbuje vibrácie spôsobené jazdou po nerovnom povrchu

Pokiaľ milujete rýchlu a dynamickú jazdu v skateparku a nielen tam, majte na pamäti aj vlastnú bezpečnosť. Nevyhnutnou súčasťou vybavenia každého milovníka skatingu je prilba, ktorá chráni hlavu pred úrazmi. Cyklistická prilba Spokey PUMPTRACK poskytuje maximálnu ochranu hlavy, so zvláštnym dôrazom na zadnú časť hlavy a čelo.

Klasika a bezpečnosť na najvyššej úrovni

Učenie sa trikov a skokov je spojené s mnohými neúspešnými pokusmi. Počas vykonávania akrobatických kúskov by sme mali používať vhodné chrániče a prilbu, ktoré nás ochránia pred možnými zraneniami. Prilba Spokey PUMPTRACK má certifikáciu CE a zodpovedá norme EN 1078, čo znamená, že prilba prešla všetkými potrebnými bezpečnostnými testami. Regulačný systém Head Lock umožňuje optimálne prispôsobiť prilbu obvodu hlavy dospelých či tínedžerov.

Ultraľahká BMX prilba

Pri výrobe venujeme pozornosť všetkým detailom našich výrobkov. Prilba Spokey PUMPTRACK bola navrhnutá pre užívateľov, ktorí ocenia najvyšší stupeň pohodlia . Je extrémne ľahká ( váži iba 300 g! ), vďaka čomu počas nosenia nepredstavuje žiadnu zbytočnú záťaž a poskytuje vysoký komfort počas jazdy. Prilba sa perfektne prispôsobí obdobe hlavy. Nezáleží na tom, či idete po betóne alebo po štrku, vďaka vnútornej vrstve EPS, prilba Spokey PUMPTRACK absorbuje vibrácie vznikajúce počas jazdy . Jej úlohou je tiež absorbovať silu nárazu počas pádu.

Cyklistický BMX prilba Spokey PUMPTRACK je riešenie, ktoré bez ohľadu na podmienky zaisťuje maximálnu úroveň bezpečnosti. Použitý bezpečnostný klip umožňuje nastaviť trvalý rozmer pásky, a zaisťuje ľahké zapnutie a odopnutie prilby .

Parametre:
regulácia: HeadLock - 48-54 cm, 54-58 cm
rýchle zapínanie pod krkom
výborná ochrana čela a tyla
vonkajší povrch: PC, In-mold
vnútorná vrstva: čierna EPS
hmotnosť: 300 g + - 20 g
certifikát: CE, EN 1078

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 20 ks/kartón
možný predaj po 1 ks