Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey SANDI Posilňovacie závažie s úchytmi, 2 kg


Posilňovacie závažie s úchytmi SANDI: - jednozávažie s dvoma úchytmi,; - dostupné v 2 prevedeniach (2 a 5 kg) – zvoľte si model pre vaše tréningové ciele!; Posilňovacie závažie SANDI je vybavenie, ktoré...
Vaša cena 9,40
Vaša cena bez DPH 7,83
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis


Posilňovacie závažie s úchytmi Spokey SANDI 2 kg:
- má úchyty, ktoré uľahčujú cvičenie a prenášanie závaží,
- jedná sa o druh medicinbalu s madlami - cvičenia s medicinbalom posilňujú svaly, pružnosť tela, ovplyvňujú celkovú kondíciu, zvyšujú rozsah pohybov a výrazne urýchľujú spaľovanie tukov,
- je to dynamickejšia náhrada kettlebellov či činiek, pretože cvičenie so závažím s úchytmi vyžaduje dodatočnú stabilizáciu pohybu a udržanie rovnováhy.

Posilňovacie závažie s úchytmi Spokey SANDI je vybavenie, ktoré by nemalo chýbať v žiadnej domácej posilňovni. Cvičenie so sandbagom umožňuje rovnomerné spevnenie a tvarovanie postavy vďaka väčšiemu zapojeniu hlbokých svalov, ako pri tréningu s tradičným náradím ako sú činky či kettlebelly. Vaky sú naplnené ťažkým pieskom, ktorý vás núti udržovať rovnováhu a stabilitu počas cvičenia.

Kombinácia medicinbalu a kettelbellu
Spokey SANDI je produkt, ktorý funguje podobne ako medicinbal s úchytmi na jednoduchšie cvičenie a prenášanie. Powerbag vyžaduje od našich svalov neustále napätie, vďaka čomu cvičenie so SANDI je veľmi efektívne. Pravidelný tréning posilňuje svaly, zlepšuje pružnosť tela, ovplyvňuje celkovú kondíciu, zvyšuje rozsah pohybov a výrazne urýchľuje spaľovanie tukového tkaniva. Vďaka tomu je posilňovacie závažie s úchytmi Spokey SANDI ideálne ako pre tých, ktorí ešte len začínajú s posilňovaním, tak aj pre tých, čo radi cvičia na 200%!

Domáci tréning s vášňou
Používanie závaží s úchytmi Spokey SANDI 2 kg vám spestrí domáci tréning. Vyžaduje od užívateľa väčšiu dynamickú silu ako pri zdvíhaní činiek či kettlebellov s rovnakou hmotnosťou.

Parametre:
materiál: nylon, mesh
výplň: ťažký piesok
hmotnosť: 2 kg
rukoväte pre ľahké cvičenie
balenie obsahuje 1 ks závažia

Informácie pre veľkoodberateľov:
balenie: 8 ks/kartón
možný predaj po 1 ks