Košík je prázdny
Kategória tovaru

Spokey SCALES BASIC Kettlebell plastová činka 6 kg


Kettlebell plastová činka Spokey SCALES BASIC:
Vaša cena 15,10
Vaša cena bez DPH 12,58
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis
Kettlebell plastová činka Spokey SCALES BASIC:- rukoväť pre ľahšie a pohodlnejšie zdvíhanie činky

- vyrobená z plastu, ktorý poskytuje dodatočnú ochranu pred možným poškodením podlahy počas domáceho cvičenia

- naplnená ťažkým pieskom

- dostupná v 5 rôznych hmotnostiach a farbách (2 kg, 3 kg, 4 kg, 6 kg a 8 kg)Kettlebell je činka , ktorá vám umožňuje vykonávať najrôznejšie silové tréningy – počnúc kyvadlovým pohybom, cez tzv. „mŕtvy ťah“, až po rôzne formy swingu. Takéto cvičenia vyžadujú od našich svalov stále napätie , vďaka čomu cvičenie s kettlebellom prináša veľmi rýchle výsledky . Pravidelné cvičenie s kettlebellom Spokey SCALES BASIC zvyšuje pružnosť tela, zlepšuje celkovú kondíciu, urýchľuje spaľovanie tukov a rast svalovej hmoty.
Ideálne fitness vybavenie pre domáci silový tréningČinka Spokey SCALES BASIC je vyrobená z plastu a naplnená ťažkým pieskom. Vďaka tomu, že je kettlebell vyrobený z plastu, chráni vašu podlahu pred nežiaducim poškodením počas cvičenia. Pre pohodlnejšie cvičenie a ľahšie prenášanie je činka kettlebell Spokey SCALES BASIC vyrobená s úchytom . Vďaka rôznym hmotnostným variantom, si môžete zvoliť takú hmotnosť, ktorá je ideálna pre vás: 2, 3, 4, 6 alebo 8 kg
Kettlebell Spokey SCALES BASIC je vynikajúcim fitness vybavením pre domáci tréning . Skvelé sa hodí ako pre úplne začiatočníkov, tak aj pre skúsených športovcov.Parametre:

materiál: PE

výplň: ťažký piesok

hmotnosť: 6 kgInformácie pre veľkoodberateľov: