Košík je prázdny
Kategória tovaru

Substral Careo na okrasné rastliny a zeleninu - koncentrát 100 ml EVERGREEN


Careo koncentrát proti škodcom účinkuje proti savým a žravým škodcom (molicím, štítenkám, húseniciam, voškám, červcům) na okrasných rastlinách a zelenine.
Vaša cena 8,90
Vaša cena bez DPH 7,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Účinná látka: Acetamiprid 5,0 g/l.

Popis a pôsobenie:
Careo koncentrát proti škodcom účinkuje proti savým a žravým škodcom okamžite ako kontaktný insekticíd, ale aj dlhodobo ako systémový insekticíd. To znamená, že účinnú látku rastlinný organizmus prijíma a rozvádza po celej rastline. Účinná látka je potom obsiahnutá dokonca aj v nových prírastkoch. Saví škodcovia sú teda likvidovaní aj pri saní, nielen po priamom zasiahnutí prípravkom. Emulgovateľný koncentrát sa aplikuje vo vodnom roztoku na okrasných rastlinách ako vonku, tak aj vo vnútri v skleníkoch, zimných záhradách, bytoch a kanceláriách. Prípravok sa aplikuje ručne postrekom.

Dávkovanie:

  • OKRASNÉ RASTLINY SKLENÍKOVEJ molice, strapky, vošky, roztočce, červce, štítenkovití, nosatci, pilatky, vŕtalky: 10 ml / 1 l vody (pri výške rastlín do 50 cm - stačí na 16,7 m2, pri výške rastlín 50 - stačí na 11,1 m2, pri výške rastlín nad 125 cm – stačí na 8,3 m2).
  • OKRASNÉ RASTLINY VONKAJŠIE molice, strapky, vošky, roztočce, červce, štítenkovití, nosatci, pilatky, vŕtalky: 5 ml / 0,5 l vody (pri výške rastlín do 50 cm - stačí na cca 8,4 m2, pri výške rastlín 5 125 cm - stačí na 5,6 m2).