Košík je prázdny
Kategorie zboží

Substral Careo na okrasné rastliny - koncentrát 100 ml

Substral Careo na okrasné rastliny - koncentrát 100 ml
Careo koncentrát proti škodcom účinkuje proti savým a žravým škodcom okamžite ako kontaktné insekticíd, ale aj dlhodobo ako systémový insekticíd.
Vaša cena 7,40 €
Vaša cena bez DPH 6,12
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

Podrobný popis

Účinná látka: Acetamiprid 5,0 g / l.

Popis a pôsobenie:
Careo koncentrát proti škodcom účinkuje proti savým a žravým škodcom okamžite ako kontaktné insekticíd, ale aj dlhodobo ako systémový insekticíd. To znamená, že účinnú látku rastlinný organizmus prijíma a rozvádza po celej rastline. Účinná látka je potom obsiahnutá dokonca aj v nových prírastkoch. Savio škodcovia sú teda likvidovaní tiež pri saní, nielen po priamom zasiahnutí prípravkom. Emulgovateľný koncentrát sa aplikuje vo vodnom roztoku na okrasných rastlinách ako vonku, tak aj vo vnútri v skleníkoch, zimných záhradách, bytoch a kanceláriách. Prípravok sa aplikuje ručne postrekom.

dávkovanie:
OKRASNÉ RASTLINY Skleníkové molica, strapky, vošky, roztočce, Červcovité, štítenkovití, nosáčikovi, piliarky, vrtalky: 10 ml / 1 l vody (pri výške rastlín do 50 cm - stačí na 16,7 m2, pri výške rastlín 50 - 125 cm - stačí na 11,1 m2, pri výške rastlín nad 125 cm - stačí na 8,3 m2).
OKRASNÉ RASTLINY VONKAJŠIE molica, strapky, vošky, roztočce, Červcovité, štítenkovití, nosáčikovi, piliarky, vrtalky: 5 ml / 0,5 l vody (pri výške rastlín do 50 cm - stačí na cca 8,4 m2, pri výške rastlín 50 - 125 cm - stačí na 5,6 m2).