Košík je prázdny
Kategória tovaru

Substral Careo Ultra - rozprašovač 750 ml EVERGREEN


Careo postrek proti škodcom je kontaktný aj systémový prípravok, pôsobiaci na larvy aj dospelých savých a žravých hmyzích škodcov.
Vaša cena 9,10
Vaša cena bez DPH 7,58
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Účinná látka: Acetamiprid 0,05 g/l.

Popis a pôsobenie:

Careo rozprašovač v spreji je pripravený na aplikáciu na rastliny. Účinkuje okamžite ako kontaktný insekticíd, ale aj dlhodobo ako systémový insekticíd. To znamená, že účinná látka je vstrebávaná listami rastlín a rozvádzaná po celej rastline. Účinná látka je potom obsiahnutá dokonca aj v nových prírastkoch. Postrek CAREO proti škodcom likviduje savé a žravé škodcov, ako sú vošky, strapky, molice, štítenky, červce, roztočce, rovnako ako chrobáky, húsenice, vŕtalky a iné. Olej obsiahnutý v prípravku ničí larvy a vajíčka škodcov.

Dávkovanie:

  • RASTLINY SKLENÍKOVEJ (papriky, paradajky, baklažán, šalát) - molice, strapky, vošky, roztočce, červce, štítenkovití, nosatci, pilatky, vŕtalky, chrobáky, húsenice od začiatku výskytu, max 2 x, aplikáciu opakovať do začiatku skanutia.
  • RASTLINY VONKAJŠIE (zemiaky, jablone, hrušky, slivky, paradajky, papriky, šalát, baklažán) - molice, strapky, vošky, roztočce, červce, štítenkovití, nosatci, pilatky, vŕtalky, chrobáky, house aplikáciu opakovať po 10 - 14 dňoch, do začiatku skanutia.
  • IZBY A OKRASNÉ RASTLINY V BYTOCH, KANCELÁROCH, NA BALKÓNOCH molice, strapky, vošky, roztočce, červce, štítenkovití, nosatci, pilatky, vŕtalky, chrobáky, húsenice): od začiatku výskytu, 0x 4x, max. začiatku skanutia.
  • Třešeň - voška - od začiatku výskytu, max. 1 x.

# je možné použiť ako náhradu za Tripheron® Buxus