Košík je prázdny
Kategorie zboží

Supreme Science®Selective Degu - osmák 1,5 kg


Supreme Science Selective Degu - osmák je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre osmáky degu v každom veku.
Bežná cena 9,10
Ušetríte 5,41 %
Vaša cena 8,60
Vaša cena bez DPH 7,17
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 21.9.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Supreme Science Selective Degu - osmák je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre osmáky degu v každom veku. Toto špičkové extrudované krmivo s identickými kúskami zabezpečuje, že si váš Degu čilský nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí. Tu máte istotu, že Degu čilský získa z krmiva všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jeho zdravie a pohodu. Špecifický tvar veľkých kociek navyše podporuje pre osmáky prirodzené uchopovanie krmiva labkami.
Supreme Science Selective Degu = istota vyváženého príjmu všetkých potrebných živín.

Krmivo obsahuje veľmi nízky podiel tuku, zvýšený podiel vitamínu C a kvalitné vlákninu pre zdravé zažívanie a podporu obrusovanie zubov. Brokolica a bazalka sú prírodnými zdrojmi antioxidantov.

Toto prirodzene chutné krmivo, bez pridaného cukru neobsahuje umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženie krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

zloženie:

Seno Timothy, pšenica, šupky zo sójových bôbov, hrachové lupienky, sójová múčka, jačmeň, ľanové semeno, uhličitan vápenatý, sójový olej, dihydrogenfosforečnan vápenatý, sušená bazalka, sušená brokolica, soľ, výťažok z kvasníc.
Môže obsahovať geneticky modifikovanú sóju.

Nutričné doplnkové látky / kg: vitamín A 50 000 mj, vitamín C 500 mg, vitamín D3 2 000 IU, monohydrát síranu železnatého 152 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého 20 mg, oxid manganatý 71 mg, oxid zinočnatý 62 mg, seleničitan sodíka 0,2 mg.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 14%, vláknina 15%, obsah tuku 3,5%, popol 5,5%, vápnik 1,0%, fosfor 0,5%.

Kŕmny návod:

Priemerný dospelý Degu čilský denne potrebuje približne 20-30 g krmiva Supreme Science® Selective Degu. Toto krmivo možno zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa.
Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode.