Košík je prázdny
Kategorie zboží

Supreme Science®Selective Rabbit - králik adult 3 kg vedro


Supreme Science Selective Rabbit Adult - dospelý králik je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé králiky od 20 týždňov veku.
Bežná cena 17,00
Ušetríte 5,93 %
Vaša cena 16,00
Vaša cena bez DPH 13,33
 
Dostupnosť skladom
viac ako 5 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popisSupreme Science Selective Rabbit Adult - dospelý králik je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé králiky od 20 týždňov veku. Toto monokomponentný extrudované krmivo s identickými kúskami zabezpečuje, že si váš králik nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí. Tu máte istotu, že králik z krmiva získa všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jeho zdravie a pohodu.

Vďaka vysokému podielu vlákniny (24%) krmivo pomáha obrusovanie zubov a podporuje rast zdravej črevnej flóry v tráviacom trakte. Obsahuje ľanové semienko, ktoré je vynikajúcim zdrojom Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín pre zdravú kožu a srsť.

Krmivo je prirodzene chutné, bez pridaného cukru a neobsahuje ani umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženie krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

zloženie:

Lucernová múčka, šupky zo sójových bôbov, pšenica, pšeničné otruby, hrachové vločky, ľanové semienko, dužina cukrovej repy, sójová múčka, sójový olej, hydrogénfosforečnan vápenatý, soľ, uhličitan vápenatý.

Nutričné doplnkové látky / kg: vitamín A 15000 mj, vitamín D3 1500 mj, monohydrát síranu železnatého 152mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5mg, pentahydrát síranu meďnatého 20mg, oxid manganatý 38mg, oxid zinočnatý 62mg, seleničitan sodný 0,2 mg.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 14%, vláknina 24%, oleje a tuky 4%, popol 8%, vápnik 0,6%, fosfor 0,4%, sodík 0,3%

Kŕmny návod:

Priemerný dospelý králik denne potrebuje približne 60 - 70g krmiva Supreme Science Selective Rabbit Adult - dospelý králik. Krmivá radu Supreme Selective možno zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa. Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode a senu.