Košík je prázdny
Kategorie zboží

Supreme Selective Rabbit Adult krm. 1,5kg - VÝPREDAJ


Výpredaj
Supreme Science Selective Rabbit Adult je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé králiky od 20 týždňov veku.
Bežná cena 9,20
Ušetríte 23,34 %
Vaša cena 7,05
Vaša cena bez DPH 5,88
 
Dostupnosť skladom
1 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Supreme Science Selective Rabbit Adult je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé králiky od 20 týždňov veku. Toto špičkové extrudované krmivo s identickými kúskami zabezpečuje, že si váš králik nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť u nehomogénnych kŕmnych zmesí. Tu máte istotu, že králik z krmiva získa všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jeho zdravie a pohodu.
Supreme Science Selective Rabbit Adult = istota vyváženého príjmu všetkých potrebných živín.

Vďaka vysokému podielu vlákniny (25%) krmivo pomáha obrusovanie zubov a podporuje rast zdravej črevnej flóry v tráviacom trakte. Obsahuje ľanové semienko, ktoré je vynikajúcim zdrojom Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín pre zdravú kožu a srsť.

Toto prirodzene chutné krmivo, bez pridaného cukru neobsahuje umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženie krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

zloženie:

Lucernová múčka, šupky zo sójových bôbov, pšenica, pšeničná múka kŕmna, hrachové vločky, ľanové semienko, dužina cukrovej repy, sójová múčka, sójový olej, hydrogénfosforečnan vápenatý, soľ, uhličitan vápenatý.
Môže obsahovať geneticky modifikovanú sóju.

Nutričné doplnkové látky / kg: vitamín A 15 000 mj, vitamín D3 1 500 IU, monohydrát síranu železnatého 152 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5 mg, pentahydrát síranu meďnatého 20 mg, oxid manganatý 38 mg, oxid zinočnatý 62 mg, seleničitan sodný 0,2 mg.

Analytické zložky:

Hrubý proteín 14%, vláknina 25%, oleje a tuky 4%, popol 8%, vápnik 0,6%, sodík 0,3%, fosfor 0,4%.

Kŕmny návod:

Priemerný dospelý králik denne potrebuje približne 60-70 g krmiva Supreme Science® Selective Rabbit Adult. Toto krmivo možno zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa.
Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode a senu.