Switch Mikrotik netPower 16P CRS318-16P-2S+OUT 1x GLAN, 5x SFP, 4x SFP+, ROS 5, vonkajšie
Vonkajší 16-portový Gigabitový PoE switch pre napájanie IP kamier, PTP či PTMP pojítok s maximálnou spotrebou 34 W/port, celkovým PoE budgetom 300 W, ochranou IP55 a montážou na stenu či stožiar.
Vaša cena 261,70
Vaša cena bez DPH 212,76
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame v piatok
Podrobný popis
NetPower 16P alebo CRS318-16P-2S+OUT je vonkajší 16-portový Gigabitový PoE switch pre napájanie IP kamier, PTP či PTMP pojítok s maximálnou spotrebou 34W/port , celkovým PoE budgetom 300W, ochranou IP55 a montážou na stenu či stožiar. Switch ponúka pre PoE Out 2 možnosti napätia vyššie (>30V) a nižšie (<30V), ktoré je dané pripojenými adaptérmi. V prípade vyššieho napätia vie zariadenie napájať pomocou 802.3af/at štandardov, v prípade nižšieho je to iba pasívne PoE.
Výbava konektorov
Dva operačné systémy
Špecifikácia
Fyzické charakteristiky
  • Stupeň krytia: IP55
  • Prevedenie: vonkajšie
  • Ventilátory: bez ventilátora
  • Šasi: Plastové
  • Prevádzková teplota: -40 až 70 °C
  • Hĺbka: 78 mm
  • Šírka: 212 mm
  • Výška: 303 mm
Hardvér
  • RAM: 256 MB
  • CPU: 98DX226S
  • Frekvencia CPU: 800 MHz
  • Veľkosť interného úložiska: 16 MB
  • Konektory a rozhrania
  • Rýchlosti LAN: (16) 10/100/1000 Mbps
  • Gigabit LAN: Áno
  • Optické rozhranie: (2) 10 Gbps
Napájanie
  • Typ napájania: DC konektor
  • Typy PoE: PoE-Out (len)
  • Podporované PoE-Out štandardy: 802.3af, 802.3at, Pasívne 54V, Pasívne 24V, Pasívne 48V
  • PoE budget: 300 W
  • Max. spotreba energie: 16 W
  • Napájanie cez konektor/svorkovnicu: 18 .. 57 V DC