Tenda TEG1005D - 5-port Gigabit Ethernet Switch, 10/100/1000Mbps, Kov, Fanless
Vaša cena 23,50
Vaša cena bez DPH 19,11
Dostupnosť Skladom 3 ks
Odosielame zajtra
Podrobný popis
Súčasťou balenia je český, slovenský a poľský manuál.
Popis produktu - hlavné parametre
ideálne riešenie pre väčšie domácnosti a firemné siete, automatická detekcia rýchlosti 10/100/1000 Mb/s, TEG1005D je plne kompatibilný s každým zariadením, fanless - neobsahuje žiadny ventilátor, úplne pasívne chladenie, bez manažmentu, porty: 5x 10/100/1000 Mb/s RJ45 Auto MDI/MDIX, forward. rýchlosť: 10 Mb/s: 14881pps/port, 100 Mb/s: 148810pps/port, 1000 Mb/s: 1488100pps/port prepínacia kapacita 10 Gb/s, mód prepínania: Store-And-Forward, podporované štandardy a protokol 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab auto MDI/MDIX - automatická detekcia krížených i nekrížených káblov, rýchlosť 2000 Mb/s Full Duplex pre každý port, ochrana proti prepätiu 6000V, 2K : Fanless - bez ventilátorov, pasívny, montáž do rozvádzača: nie, desktop, montáž na stenu: áno, funkcia Data Flow Control, obsahuje externý zdroj, LED Indikácia: 5x Linka/Aktivita, 1x Napájanie, spotreba: max. 2.5 W, rozmery : 100 mm x 64 mm x 23 mm (L W H), pracovná teplota: -10oC ~ 45oC, vlhkosť: 10%-90%RH (nekondenzujúca), certifikácia: FCC/CE/RoHS,