Tenda TEG1110PF-8-120W PoE+ AT switch 8xPoE 802.3af/at
Tenda TEG1110PF-8-120W je 9-portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájaním PoE af/at a SFP portom. 8 portov 10/100/1000 Mb/s je napájaných pomocou PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkom 110 W), pre Uplink …
Vaša cena 115,20
Vaša cena bez DPH 93,66
Dostupnosť Skladom 4 ks
Odosielame zajtra
Podrobný popis
Tenda TEG1110PF-8-120W je 9-portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájaním PoE af/at a SFP portom. 8 portov 10/100/1000 Mb/s je napájaných pomocou PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkom 110 W), pre Uplink 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP port 100/10. Prepínanie VLAN, Extend, Standart. Kovový obal. Bez ventilátora, bez ventilátorov. Súčasťou balenia je český, slovenský a poľský manuál.
Technické parametre Štandardy&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at Porty: 8x 10/100/1000 Mbps porty auto-02. Uplink: 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 1x SFP 100/1000 Mb/s Celková priepustnosť: 20 Gbps Veľkosť tabuľky MAC adresa: 8K Režim prepínania: Store-And-Forward Ventilátory: nie, bezventilátorový port 1 1x Indikácia/E napájanie: Port 1 až Port 8 podporujú štandard IEEE802.3at/af napájanie (maximálny výkon pre každý port je 30W), celkom 110 Watt pre PoE Úroveň prepäťovej ochrany: - pre porty: 6kV, - pre napájanie: 60V, ESD: vzduch: ±10k0,0 Rýchlosť preposielania paketov: 14,9 Mpps Napájanie: vstup 100 až 240 V, AC 50/60 Hz pre napájací adaptér Spotreba: 10 W (bez napájania PoE), 120 W (s pripojenými PoE zariadeniami max. 110 W) Rozmery: 177,5mm 110W Ochrana proti prepätiu: 6 000 V Umiestnenie: na stenu, desktop Pracovná teplota: 0oC ~ 45oC Vlhkosť: 10%-90%RH (nekondenzujúca) Certifikácia: CE/RoHS
Popis produktuTenda TEG1110PF-8-120W prepína dáta pomocou 9 portov RJ45 a optického SFP slotu. 8 portov 10/100/1000 Mb/s podporuje napájanie PoE802.3af/at, ďalší 1 port RJ5 10/100/1000 Mb/sa SFP slot s rýchlosťou 100/1000 Mb/s sú určené pre Uplink. SFP moduly odporúčame značky Signamax. Spínač má ochranu proti prepätiu 6kV. Podpora prepájania uzlov v móde Store-and-Forward. Plne duplexná kontrola toku 802.3x, poloduplexná kontrola toku v režime Back-Pressure. Tenda TEG1110PF-8-120W je vhodná ako do menších a stredných firiem, tak aj do väčších domácností.
Možnosti napájania PoE - Power over EthernetNapájanie portov pomocou PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkom 110 Wattov na 8 PoE portov, využitie pre vonkajšie aj vnútorné IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefóny, apod. Vždy celkom max. 110 W