Tenda TEG1120P-16-250W PoE+ Gigabit switch 16x 1Gb/s PoE+ 802.3af/at + 2x SFP + 2x RJ45, 230W, Rack
Tenda TEG1120P-16-250W je 18-portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájaním PoE af/at a 2x SFP sloty. 16 portov 10/100/1000 Mb/s je napájaných pomocou PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkom 230 W) + 2x RJ45 …
Vaša cena 253,80
Vaša cena bez DPH 206,34
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame zajtra
Podrobný popis
Tenda TEG1120P-16-250W je 18-portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájaním PoE af/at a 2x SFP sloty. 16 portov 10/100/1000 Mb/s je napájaných pomocou PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkom 230 W) + 2x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 2x SFP 1000 Mb/s pre Uplink. Rackmount, veľkosť switcha 19". Ochrana proti prepätiu 6 kV. Prepínanie VLAN, Extend, Priority, Štandard. Kovový obal.
Súčasťou balenia je český, slovenský a poľský manuál.
Technické parametre Štandardy&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at Porty PoE: 16x 10/100/1000 Mbps porty RJ IEEE802.3 at/af PoE štandard Porty Uplink: 2x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negácia, 2x 100/1000 Mbps SFP Celková priepustnosť: 40 Gbps Veľkosť tabuľky MAC adresácia: 8K Mód prepína Indikácia: 20x Linka/Aktivita portu, 1x PoE-Max, 1x Napájanie PoE napájania: Port 1 to Port 16 support štandard IEEE802.3at/af power (maximum Power pre každý port je 30W) 6 - line pair), totally 230 Watt for PoE Level prepäťovej ochrany: - pre porty: 6kV, - pre napájanie: 6kV, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV Buffer: 4M Packet forwarding rate: 41,7 Mpps Napájanie: 100 až 240 V, AC 50/60 Hz Spotreba: 15 W ( bez PoE napájania), 250 W (s pripojenými PoE zariadeniami max. 230 W) Rozmery: 440mm x 178,8 mm x 44mm (L W H) Celkom max. napájanie PoE: 230 W Umiestnenie: rackmount 19", na stenu, desktop MTBF: 50 000 hodín+ Pracovná teplota: 0oC ~ 45oC Vlhkosť: 10%-90%RH (nekondenzujúca) Certifikácia: FCC/CE/RoHS
Popis produktu Tenda TEG1120P-16-250W prepína dáta pomocou 18 portov RJ45 a 2x SFP sloty, 16 portov 10/100/1000 Mb/s podporuje PoE802.3af/at. Switch má ochranu proti prepätiu 6kV. Podpora prepájania uzlov v móde Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režime Back-Pressure. Tenda TEG1120P-16-250W je vhodná ako do menších a stredných firiem, tak aj do väčších domácností.
  • Priority mode: Port1 až Port8 majú nastavenú veľmi vysokú QoS prioritu.
Možnosti napájania PoE - Power over Ethernet Napájanie portov pomocou PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkom 230 Wattov na 16 PoE portov, využitie pre vonkajšie aj vnútorné IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefóny, apod. Vždy celkom max. 230 W
Obsah balenia 1x Tenda TEG1120P-16-250W 1x Sada "L" držiakov do racku 1x Stručná inštalačná príručka (CZ, SK, PL, EN) 1x Napájací kábel 230V