Vaša cena 283,90
Vaša cena bez DPH 230,81
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame zajtra
Podrobný popis
Hlavné prednosti:
  • 8× gigabitových RJ45 portov (2× PoE++, 6× PoE+)
  • 2× gigabitové kombinované RJ45/SFP sloty
  • vysoký PoE budget 240W s podporou až 60 W na každý PoE++ port pre napájanie energeticky náročných zariadení (ako PTZ kamery, prístupové body alebo IP telefóny)
  • profesionálny priemyselný dizajn - prevádzková teplota -40 °C až 75 °C, prepäťová ochrana 6kV a redundantné napájanie 1+1 (dva nezávislé napájacie vstupy) pre nepretržitú prevádzku
  • centralizovaná správa cloudu prostredníctvom webu alebo aplikácie Omada Cloud Essentials
Hardwarové parametre Rozhranie:
  • 2× porty 10/100/1000 Mbps PoE++ RJ45
  • 6× porty 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45
  • 2× kombinované sloty Gigabit SFP/RJ45
  • Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX
PoE porty (RJ45):
  • Štandard: kompatibilný s 802.3af/at/bt
  • Porty PoE++ (802.3af/at/bt PoE): 2 porty, až 60 W na port
  • Porty PoE+ (802.3af/at PoE): 6 portov, až 30 W na port
  • Rozpočet PoE:
  • 60 W (vstup: 12 V / 7,2 A - 21 V / 3,7 A))
  • 120 W (vstup: 21 V / 6,7 A - 46 V / 3,1 A)
  • 240 W (vstup: 46 V / 5,7 A - 57 V / 4,4 A)
  • rýchle PoE
  • trvalé PoE
Napájanie: 12–57 V 1+1 redundantný jednosmerný napájací vstup Max. spotreba energie: 85,74 W (60 W PD), 139,75 W (120 W PD), 258,33 W (240 W PD) Ochrana proti prepätiu: ±6 kV v bežnom režime pre ethernetové porty, ±4 kV v bežnom režime pre vstupné porty jednosmerného napájania Factor-inštalácia: flexibilná montáž na stenu, na DIN lištu IP krytie: IP40 (ochrana proti prachu a mechanickému poškodeniu)
Funkcia správy:
  • centralizovaná správa: cloudový, hardvérový a softvérový ovládač Omada
Rozmery: 155 x 120 x 60 mm Hmotnosť: 1180 g