Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W, 24x1000Mbps + 2xSFP, PoE/PoE+/PoE24V (250W)
Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájania 250W.
Vaša cena 422,00
Vaša cena bez DPH 343,09
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra
Podrobný popis
Jeho najväčšou prednosťou je gigabitové PoE na každom porte, ktoré je možné nastaviť ako aktívny PoE 802.3af/at s maximálnym výkonom 34,2W/port alebo pasívne 24V s maximálnym výkonom 17W/port.
Pasívne 24V PoE je nutné nastaviť ručne.