Varič a ohrievač PB VATOP UKP23001
Varič a ohrievač PB VATOP UKP23001. dĺžka: 140 mm šírka: 145 mm výška: 230 mm hmotnosť: 0,8 kg predpokladaná výdrž kartuše: 450 g - 6 h spotreba plynu: 73 g/h výkon: 1 kW Varič ohrievač VATOP je určený …
Vaša cena 30,80
Vaša cena bez DPH 25,04
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
dĺžka: 140 mm šírka: 145 mm výška: 230 mm hmotnosť: 0,8 kg predpokladaná výdrž kartuše: 450 g - 6 h spotreba plynu: 73 g/h výkon: 1 kW