Košík je prázdny
Kategória tovaru

Vypestujte si levanduľu, darčeková sada sa samozavlažovacím kvetináčom, FIALOVÝ 13x13 CM, Domestico


Dizajnový samozavlažovací kvetináč, čerstvý substrát a semienka voňavé levandule k vypestovaniu.

Vaša cena 12,20
Vaša cena bez DPH 10,17
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes

Podrobný popis

  1. Skvelý darček a zároveň dizajnový doplnok interiéru.
  2. Sada je kompletný - súčasťou je dizajnový samozavlažovací kvetináč, semená, čerstvý substrát s živinami a návod pre pestovanie. Stačí pridať vodu. Ideálne ako darček pre začínajúcich i skúsených pestovateľov.
  3. Semená pochádza zo špecializovaného záhradníctva, sú testované a naozaj vyrastú.
  4. Substrát je čerstvý a obsahuje kompletnú zmes živín pre správne klíčenie a rast rastliny. Obsahuje tiež perlit pre ideálnu vlhkosť pôdy.

Levanduľa je známa pre svoju nezameniteľnú vôňu a preukázateľné liečivé účinky. Jej využitie sa dá označiť ako všestranné, pretože slúži nielen k zlepšeniu zdravotného stavu, ale tiež zvýrazňuje chuť pokrmov a vyháňa z domácnosti niektoré hojne rozšírené škodcu.

Pripravili sme pre Vás tento špeciálny balíček, aby ste si túto krásnu bylinku mohli veľmi ľahko vypestovať doma, alebo ju darovať niekomu blízkemu. Nejedná sa však o žiadne sady z dovozu, ktoré nie sú testované v našich podmienkach. Semienka sú od českého výrobcu a otestovaná a substrát čerstvo vážený tesne pred expedíciou. Preto v prípade dlhšieho skladovania výrobku substrát otvorte a nechajte dýchať.

Sada obsahuje veľmi kvalitnú samozavlažovací kvetináč GreenSun s kompletným zavlažovacím systémom, presné množstvo substrátu, semienka levandule a český návod na pestovanie a používanie samozavlažovacieho kvetináče. Pestovanie je veľmi jednoduché a rýchle.

Rastlina je veľmi nenáročná a dariť sa jej tak bude takmer všade.