Košík je prázdny
Kategorie zboží

Zub.pasta ELMEX Junior 75ml


Elmex detská zubná pasta je určená pre každonenní starostlivosť a ochranu mliečnych zubov pred zubným kazom.
Vaša cena 5,60
Vaša cena bez DPH 4,67
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
piatok 2.12.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Elmex detská zubná pasta je určená pre každonenní starostlivosť a ochranu mliečnych zubov pred zubným kazom. Ich sklovina je mäkšia a nie je ešte úplne vyvinutá. Má jemnú chuť, ktorá motivuje deti Na čistenie zubov.
Indikácie: Prevencia zubného kazu pre novo prerezávajúce sa stále zuby. Chuť prispôsobená pre deti vo veku 6-12 rokov.
Aktívne ingrediencie: Aminfluorid Olaflur.
pH: 4.5
Nová zubná pasta Elmex Junior bola vyvinutá pre každodennú starostlivosť o chrup, aby poskytovala účinnú ochranu proti zubnému kazu pre nové stále zuby vo veku od 6 rokov. Zubná pasta Elmex Junior obsahuje vysoko účinný aminfluorid v koncentrácii vhodnej pre daný vek (1400 ppm). Má príjemnú jemnú chuť, aby podporila pravidelné čistenie a uľahčila prechod zo zubnej pasty pre mliečne zuby na zubnú pastu s vyšším obsahom fluoridu. Udržuje nové stále zuby zdravé a podporuje remineralizáciu zubnej skloviny počas raných štádií odvápnenie.

Použitie: Pre každodennú ústnu hygienu, po jedle, od veku 6 rokov. Odporúča sa používať v kombinácii s Elmex InterX Junior zubnou kefkou a ústnou vodou Elmex proti zubnému kazu.

Účinné látky: Aminfuorid
Dávkovanie: Naniesť na Elmex InterX Junior zubnú kefku zubnú pastu Elmex Junior približne o veľkosti hrášku a zuby dôkladne vyčistiť. Prevencia: Ochrana proti zubnému kazu.
Zloženie: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol / Glycerín, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, CI 77891, Aroma, Limonene, Sodium saccharine, Hydrochloric Acid.