Zyxel XGS1010-12 v2, 12-Port Gigabit Unmanaged Switch with 8-Port 1G + 2-Port 2.5G + 2-Port SFP+
Vaša cena 161,50
Vaša cena bez DPH 131,30
Dostupnosť Skladom 2 ks
Odosielame zajtra
Podrobný popis
ZyXEL XGS1010-12 v2
  • 8 gigabitových Ethernet portov (10/100/1000 Mb/s) pre štandardné sieťové zariadenia
  • 2 Multi-Gig porty s automatickou detekciou rýchlosti 100 Mb/s, 1 Gb/s alebo 2,5 Gb/s
  • 2 SFP+ porty podporujúce rýchlosť až 10 Gb/s pre vysokorýchlostné pripojenie
  • Celková prepínacia kapacita 66 Gb/sa prenosová rýchlosť 49 Mpps
  • Podpora jumbo rámcov až do veľkosti 12 KB pre efektívny prenos veľkých dátových súborov
  • Bezventilátorový dizajn zaisťujúci úplne tichú prevádzku
  • Technológia IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet na optimalizáciu spotreby energie
  • Plug-and-play inštalácia bez nutnosti konfigurácie
Multi-Gigabit technológie
10G SFP+ úplinky
Úspora energie
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Model: Zyxel XGS1010-12
Typ switcha: nespravovaný
Počet portov: 12 (8× 10/100/1000 Mb/s RJ-45, 2× 100M/1G/2.5G RJ-45, 2× 1G/10G SFP+)
Prepínacia kapacita: 66 Gb/s
Prenosová rýchlosť: 49 Mpps
Vyrovnávacia pamäť: 1,5 MB
MAC adresná tabuľka: 16K
Jumbo rámca: až 12 KB
Spotreba: max. 11,53 W, min. 3,95 W
Napájanie: DC 12 V, externý adaptér 100–240 V AC (súčasťou balenia)
Rozmery: 250 × 104 × 27 mm
Hmotnosť: 0,768 kg
Prevádzková teplota: 0 až +40 °C