Košík je prázdny
Kategória tovaru

Acidomid H holuby 500ml


Prevencia množenia patogénnych baktérií, plesní a kokcídií ACIDOMID® je špičkový výrobok modernej koncepcie pôsobiacej …
Vaša cena 4,30
Vaša cena bez DPH 3,58
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame v pondelok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Prevencia množenia patogénnych baktérií, plesní a kokcídií ACIDOMID® je špičkový výrobok modernej koncepcie pôsobiaci nielen proti množeniu patogénnych baktérií, ale veľmi dobre tiež tlmí rozvoj a množenie vnútrobunkových parazitov ako napr. kokcídií. ACIDOMID® však nie je liečivo, neobsahuje ani kokcidiostatika a nezanecháva tak rezíduá v organizme. Nemá tiež ochranné lehoty.

ACIDOMID® obsahuje kompletne všetky organické kyseliny dôležité pre zažívanie a trávenie. Organické kyseliny okysľujú napájaciu vodu, účinne ju tiež konzervujú a stabilizujú. Je tak výrazne obmedzované nežiaduce množenie patogénnych baktérií a plesní v napájacej vode, napájačkách av rozvodoch napájacej vody. Organické kyseliny sú ľahko stráviteľné, v organizme sú navyše využiteľné ako zdroj energie. Organické kyseliny tiež redukujú problémy zažívacieho traktu a zlepšujú stráviteľnosť bielkovín.

ACIDOMID® vďaka látkam prírodného charakteru znižuje množenie vnútrobunkových parazitov, ako sú napríklad kokcídie. Pre maximálny efekt je však potrebné pravidelné podávanie do napájacej vody kedykoľvek ju meníte.

ACIDOMID® ako jediný prípravok svojho druhu na trhu obsahuje vyvážený pomer elektrolytických prvkov podporujúcich účinnosť jednotlivých aktívnych zložiek výrobku. Elektrolyty urýchľujú a zvyšujú prechod účinných látok cez bunkovú membránu do vnútra bunky.

Zloženie:

minerálne látky, elektrolyty organickej kyseliny (mravčia, propiónová, mliečna, octová, citrónová a ďalšie) vitamín C extrakty prírodného pôvodu upravená pitná voda

Podanie a dávkovanie:

Podáva sa v množstve 10 ml na 1 liter napájacej vody po celý rok. Prvé 2-3 dni v začiatku podávania prípravku sa odporúča dávkovanie polovičné (0,5% tzn. 5 ml na 1 liter napájacej vody).

Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat.


Parametre

Určeno pro zvíře: Ptáci

Pro koho: pro celou rodinu

Typ dárku: k narozeninám