Košík je prázdny
Kategória tovaru

Aktivátor nečistôt v potrubí BIO-P3 100g


Prípravok určený na spriechodnenie upchatého a pomaly odtékajícího potrubia v sifónoch, vaniach, umývadlách, výlevkách a odpadoch.
Vaša cena 3,00
Vaša cena bez DPH 2,50
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis a použitia:
Biologický prípravok určený na spriechodnenie upchatého a pomaly odtékajícího potrubia v sifónoch, vaniach, umývadlách, výlevkách a odpadových systémoch. Obsahuje zmes prírodných baktérií a enzýmov, ktoré rozkladajú organické látky a výrazne obmedzujú zápach. Prípravok odporúčame používať ako prevenciu. Tým sa zamedzí upchatiu potrubia. Nie je toxický pre človeka, zvieratá ani rastliny. Obnovuje prírodný rozkladný proces.

dávkovanie:
Obsah vrecúška rozpustite a rozmiešajte v 2 l teplej vody (30 - 40 ° C) a nechajte cca 15 - 30 min aktivovať za občasného miešania. Potom aplikujte na určené miesto. Je nutné, aby sa roztok na ošetrenom mieste zdržal min. 8 hodín. Prípravok odporúčame aplikovať v dobe najmenšieho prietoku vody daným odpadovým systémom, aby sa predĺžila doba zdržania (napr. Aplikovať večer alebo na víkend). Pri úplne upchatom potrubia je nutné najprv mechanické spriechodnenie. Je vhodné prípravok používať ako prevenciu. Rozmiešaný roztok použite max. Do 1 hod od začiatku prípravy.

  • 100g prípravku je určené pre jednu vpust (odpad)


Parametre

Produktová skupina: aktivátor nečistot

Velikost balení: 100g