Košík je prázdny
Kategorie zboží

Aktivátor septikov BIO GOLEM S 1kg


Biologicky aktívne, ekologicky nezávadný prípravok k rozkladu a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových nádržiach, septikoch a ČOV.
Vaša cena 13,60
Vaša cena bez DPH 11,33
 
Dostupnosť skladom
3 ks
odoslanie
streda 1.2.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Rozsah použitia: biologicky aktívne, nezávadný prípravok k rozkladu a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových nádržiach, septikoch a domových ČOV. Pri pravidelnom používaní Bio Golema S dochádza v ošetrovaných odpadových systémoch k množeniu baktérií rozkladajúcich organické látky, takže prebieha nepretržité čistenie systému. Výsledkom pôsobenia prípravku je účinný rozklad a stekutenie organického odpadu a obmedzenie tvorby zápachu. Odpady zo septikov, žúmp a suchých záchodov po aplikácii Bio Golema S sú vhodné na zálievkové hnojenie rovnomerným postrekom na vlastnom pozemku.

Návod na použitie: prípravok sa riedi (aktivuje) teplou vodou. Frekvencia a veľkosť dávok je závislá na fázu dávkovanie (štartovacie, stabilizačné, udržiavacie) a na objeme odpadové hmoty.

Podrobné informácie o dávkovaní sú uvedené na obale prípravku. Informácie o dávkovaní sú len orientačné, vyššie a frekvencia dávok je závislá na teplote, množstvo odpadovej vody, množstvo a frekvencie pritekajúceho znečistenia a vzhľadom na špecifické podmienky. Prípravok používajte pri vonkajších teplotách nad 10 ° C. Pri aplikácii Bio Golema S nepoužívajte v systémoch dezinfekčné prostriedky obsahujúce napr. Chlór.

Výdatnosť: 1 kg prípravku až 12 m3

Parametre

Produktová skupina: aktivátor septiků

Velikost balení: 1kg