Košík je prázdny
Kategória tovaru

Aktivátor septikov BIO GOLEM S 1kg


Rozsah použitia: biologicky aktívne, nezávadný prípravok k rozkladu a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových nádržiach, septikoch a domových ČOV.
Vaša cena 12,50
Vaša cena bez DPH 10,42
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Rozsah použitia: biologicky aktívny, nezávadný prípravok na rozklad a dezodoráciu organických látok v suchých záchodoch, odpadových nádržiach, septiciach a domových ČOV. Pri pravidelnom používaní Bio Golemu S dochádza v ošetrovaných odpadových systémoch k množeniu baktérií rozkladajúcich organické látky, takže prebieha nepretržité čistenie systému. Výsledkom pôsobenia prípravku je účinný rozklad a stekutenie organického odpadu a obmedzenie tvorby zápachu. Odpady zo septikov, žúmp a suchých záchodov po aplikácii Bio Golemu S sú vhodné na hnojivú zálievku rovnomerným postrekom na vlastnom pozemku.

Návod na použitie: prípravok sa riedi (aktivuje) teplou vodou. Frekvencia a veľkosť dávok je závislá na fáze dávkovania (štartovacia, stabilizačná, udržiavacia) a na objeme odpadovej hmoty.

Podrobné informácie o dávkovaní sú uvedené na obale prípravku. Informácie o dávkovaní sú iba orientačné, výška a frekvencia dávok je závislá na teplote, množstve odpadovej vody, množstve a frekvencii pritekajúceho znečistenia as ohľadom na špecifické podmienky. Prípravok používajte pri vonkajších teplotách nad 10 °C. Pri aplikácii Bio Golemu S nepoužívajte v systémoch dezinfekčné prostriedky obsahujúce napr. chlór.

Výdatnosť: 1 kg prípravku až 12 m3


Parametre

Produktová skupina: aktivátor septiků

Velikost balení: 1kg